Strona główna Wiadomości PKO Bank Polski laureatem „Lamparta 2015”

PKO Bank Polski laureatem „Lamparta 2015”

PKO Bank Polski laureatem „Lamparta 2015”

PKO Bank Polski został doceniony za zmianę wizerunku dzięki wyróżniającym się kampaniom reklamowym. W konkursie, na najbardziej podziwianą kreację marki bankowej i ubezpieczeniowej otrzymał „Lamparta 2015”.

Bank zyskał uznanie m.in. za: pomysłową platformę komunikacyjną, odmłodzenie wizerunku i atrakcyjny przekaz marketingowy dedykowany młodym klientom. Ideą, przyznawanej przez agencję badawczą TNS Polska od 12 lat nagrody „Lamparty”, jest wyróżnienie tych banków i towarzystw ubezpieczeniowych, które w ciągu danego roku najefektywniej kreowały wizerunek swojej marki. Laureaci są typowani na podstawie badania przeprowadzanego wśród bankowców i ubezpieczycieli. Wręczenie nagród odbyło się podczas dorocznej Konferencji Finansowej TNS Polska „I żyli długo i szczęśliwie? Burzliwe losy konsumentów w świecie finansów”. Dyplom i statuetkę za zajęcie drugiego miejsca w kategorii „banki” odebrała Monika Gondek, dyrektor Biura Komunikacji Marketingowej w PKO Banku Polskim.

PKO Bank Polski, statuetkę „Lamparta” otrzymał po raz kolejny. W 2013 roku – za zmianę w postrzeganiu i pozycjonowaniu marki, innowacyjność, stałą i spójną kampanię medialną oraz atrakcyjną ofertę produktową. W 2012 roku natomiast – branża doceniła dobrą reklamę i promocję marki PKO Banku Polskiego.

Działania marketingowe Banku mają realny wpływ na wzrost potencjału biznesowego i są doceniane przez rynek. W ubiegłym tygodniu PKO Bank Polski zdobył laury w prestiżowym Polskim Konkursie reklamy: złoto i srebro za spot „Palec” oraz brąz – za „Nos”. Obie reklamy są elementami trwającej od ponad roku platformy komunikacji marketingowej Banku – „Organizm, czyli bank z życia wzięty”. W 2014 r. spot reklamowy przejrzystej karty kredytowej PKO Visa „Kamień z serca” zwyciężył w konkursie na „Najlepszą reklamę produktu kartowego wyemitowaną w polskich mediach”. Bank otrzymał również – złotą i brązową statuetkę Effie oraz Grand Prix w kategorii Long term marketing excellence.

Źródło: PKO Bank Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.