Strona głównaWiadomościPierwsze w ofercie mBanku ubezpieczenie nieruchomości od wszystkich ryzyk

Pierwsze w ofercie mBanku ubezpieczenie nieruchomości od wszystkich ryzyk

mBank i strategiczny partner,  AXA Ubezpieczenia wprowadzili pierwsze ubezpieczenie nieruchomości w formule All Risk. Dzięki temu gwarantowana jest ochrona od wszystkich ryzyk a wykluczenia są jasno wskazane. Internetowy wniosek o ubezpieczenie jest prosty i automatycznie szacuje wartość nieruchomości w oparciu o dane rynkowe.


Polisa „Dom i bliscy” to nowość i pierwszy produkt w formule All risk, czyli ubezpieczenia od wszystkich ryzyk. Jest to najwygodniejsza dla klienta forma ponieważ chroni klienta przed wszystkimi zdarzeniami, które nie zostały wprost wyłączone. Innymi słowy: jeśli coś nie jest wprost zawarte w wykluczeniach, jest objęte ochroną. Pozwala to na maksymalnie szeroką ochronę, ponieważ wydłuża listę o zdarzenia trudne do przewidzenia lub szczególnie skomplikowane.

Ubezpieczenie spośród innych polis dostępnych online wyróżnia się sposobem zawarcia polisy. Specjalnie skonstruowany wniosek jest uproszczony na tyle, że dla klienta przypomina wizytę u agenta ubezpieczeniowego. Dla przykładu, nie trzeba samodzielnie szacować wartości nieruchomości ryzykując np. jej niedoszacowanie. Wniosek zrobi to automatycznie. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku ubezpieczeń direct.

Dodatkowo klienci chcący ubezpieczyć nieruchomość objętą kredytem hipotecznym będą mieli ułatwione zadanie, ponieważ wszelkie niezbędne dokumenty zostaną automatycznie przesłane do banku, w którym klient posiada kredyt hipoteczny. W przypadku osób posiadających kredyt hipoteczny w mBanku sytuacja będzie jeszcze prostsza, ponieważ cesja dokona się całkowicie automatycznie.

O ubezpieczeniu


Ubezpieczenie domów i mieszkań „Dom i bliscy” obejmuje:

  •   nieruchomość własną lub wynajmowaną, w tym m.in.: mury, elementy stałe, instalacje, pomieszczenia przynależne, miejsca postojowe,
  •   nieruchomość, w której częściowo prowadzona jest działalność gospodarcza,
  •   przedmioty znajdujące się w wynajmowanym mieszkaniu.

Produkt jest przeznaczony m.in.: dla osób potrzebujących pełnej ochrony dla swojej nieruchomości; posiadających kredyt hipotecznych i szukających ubezpieczenia spełniającego wymagania banku; wynajmujących mieszkanie osobom trzecim czy wynajmujących nieruchomość od właściciela.

Do podstawowego ubezpieczenia można zakupić dodatkowe opcje, poszerzające zakres ochrony. Wśród nich pakiet Twój pupil, Twój rower, OC w życiu prywatnym, Assistance Domowe czy NNW Rodzinne.

Źródło: mBank

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular