Oferta finansowa dla marki SEAT od Volkswagen Bank Polska

Volkswagen Bank Polska S.A., we współpracy z Volkswagen Group Polska Sp. z o.o., wprowadził nową ofertę finansową i ubezpieczeniową dla marki SEAT. Przygotowane rozwiązania gwarantują najniższe koszty finansowania aut hiszpańskiej marki. W ofercie dostępny jest długookresowy kredyt ratalny z oprocentowaniem 0%, innowacyjny AutoKredyt, Kredyt Wygodna Spłata 2×50%, a także dwa produkty dedykowane przedsiębiorcom: Leasing 106% Niska Rata oraz Leasing 107% Niska Rata z ubezpieczeniem GAP.

 

Hiszpańska marka SEAT należy w całości do koncernu Volkswagen. W gamie modelowej znajdują się obecnie: Mii, Ibiza, Nowy Leon, Nowe Toledo, Altea, Exeo, Alhambra. Volkswagen Bank Polska przygotował bardzo atrakcyjną ofertę finansową, która obejmuje szeroki wachlarz produktów dostosowanych do różnych potrzeb klientów.

 

– Połączenie niezawodnych i ciekawych stylistycznie samochodów marki SEAT z bezkonkurencyjnym finansowaniem, jak np. Kredyt 0%, to propozycja, która wyróżnia się na naszym rynku. Dzięki korzystnym rozwiązaniom finansowym auta hiszpańskiej marki są teraz bardziej dostępne dla polskich klientów- mówi Michał Dyc, dyrektor Departamentu Sprzedaży i Współpracy z Dealerami w Volkswagen Bank Polska S.A.

 

SEATY w kredytach za 0%

 

Volkswagen Bank Polska przygotował atrakcyjną ofertę kredytową dla marki SEAT. Klientów zainteresowanych długookresowym kredytem ratalnym powinien zainteresować Kredyt 0%. Dla wszystkich okresów finansowania (od 12 do 60 miesięcy) oprocentowanie kredytu wynosi 0%. Kredyt dostępny jest z wkładem własnym już od 0%. Prowizja bankowa także wynosi 0%.

 

Klienci, którym zależy na bardzo niskiej miesięcznej racie, dopasowanej do miesięcznego budżetu domowego, mogą skorzystać z innowacyjnego AutoKredytu. Oprócz niskiej raty, produkt ten zapewnia możliwość komfortowej wymiany auta na nowe – klient może wybrać jedną z trzech form zakończenia umowy kredytowej: zwrot samochodu (odkup gwarantuje Volkswagen Bank) i zakup nowego auta w ramach kolejnej umowy, spłatę jednorazową lub spłatę ratalną. Kredyt posiada atrakcyjne oprocentowanie 0%. Co istotne, klienci zainteresowani zakupem nowego SEAT-a w AutoKredycie nie muszą posiadać wkładu własnego.

 

Dla osób, które dysponują gotówką i są w stanie pokryć 50% wartości samochodu, Volkswagen Bank Polska przygotował Kredyt Wygodna Spłata 2×50%. Pozostała wartość spłacana jest po roku przy zerowym oprocentowaniu nominalnym.

 

Z myślą o przedsiębiorcach

 

W nowej ofercie przygotowanej przez Volkswagen Bank Polska dla marki SEAT dostępny jest także Leasing 106% Niska Rata. Całkowita suma opłat 106% obowiązuje dla okresu finansowania wynoszącego 36 miesięcy, przy opłacie wstępnej 20% i wartości wykupu równej 1%. Oferta obejmuje również inne parametry: okres finansowania od 24 do 60 miesięcy, opłatę wstępną od 10% oraz wartość końcową od 1% do 19%. Rata leasingowa jest indywidualnie konfigurowana w zależności od potrzeb i możliwości firmy. Przedsiębiorcy, którym zależy na maksymalnym zabezpieczeniu, mogą też skorzystać z Leasingu 107% Niska Rata z ubezpieczeniem GAP.

 

Oferta obowiązuje do końca br. Produkty finansowe Volkswagen Bank Polska są dostępne z atrakcyjnymi pakietami ubezpieczeniowymi.

Źródło: VW Bank direct

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.