Strona główna Wiadomości Oferta finansowa dla marki SEAT od Volkswagen Bank Polska

Oferta finansowa dla marki SEAT od Volkswagen Bank Polska

Oferta finansowa dla marki SEAT od Volkswagen Bank Polska

Volkswagen Bank Polska S.A., we współpracy z Volkswagen Group Polska Sp. z o.o., wprowadził nową ofertę finansową i ubezpieczeniową dla marki SEAT. Przygotowane rozwiązania gwarantują najniższe koszty finansowania aut hiszpańskiej marki. W ofercie dostępny jest długookresowy kredyt ratalny z oprocentowaniem 0%, innowacyjny AutoKredyt, Kredyt Wygodna Spłata 2×50%, a także dwa produkty dedykowane przedsiębiorcom: Leasing 106% Niska Rata oraz Leasing 107% Niska Rata z ubezpieczeniem GAP.

 

Hiszpańska marka SEAT należy w całości do koncernu Volkswagen. W gamie modelowej znajdują się obecnie: Mii, Ibiza, Nowy Leon, Nowe Toledo, Altea, Exeo, Alhambra. Volkswagen Bank Polska przygotował bardzo atrakcyjną ofertę finansową, która obejmuje szeroki wachlarz produktów dostosowanych do różnych potrzeb klientów.

 

– Połączenie niezawodnych i ciekawych stylistycznie samochodów marki SEAT z bezkonkurencyjnym finansowaniem, jak np. Kredyt 0%, to propozycja, która wyróżnia się na naszym rynku. Dzięki korzystnym rozwiązaniom finansowym auta hiszpańskiej marki są teraz bardziej dostępne dla polskich klientów- mówi Michał Dyc, dyrektor Departamentu Sprzedaży i Współpracy z Dealerami w Volkswagen Bank Polska S.A.

 

SEATY w kredytach za 0%

 

Volkswagen Bank Polska przygotował atrakcyjną ofertę kredytową dla marki SEAT. Klientów zainteresowanych długookresowym kredytem ratalnym powinien zainteresować Kredyt 0%. Dla wszystkich okresów finansowania (od 12 do 60 miesięcy) oprocentowanie kredytu wynosi 0%. Kredyt dostępny jest z wkładem własnym już od 0%. Prowizja bankowa także wynosi 0%.

 

Klienci, którym zależy na bardzo niskiej miesięcznej racie, dopasowanej do miesięcznego budżetu domowego, mogą skorzystać z innowacyjnego AutoKredytu. Oprócz niskiej raty, produkt ten zapewnia możliwość komfortowej wymiany auta na nowe – klient może wybrać jedną z trzech form zakończenia umowy kredytowej: zwrot samochodu (odkup gwarantuje Volkswagen Bank) i zakup nowego auta w ramach kolejnej umowy, spłatę jednorazową lub spłatę ratalną. Kredyt posiada atrakcyjne oprocentowanie 0%. Co istotne, klienci zainteresowani zakupem nowego SEAT-a w AutoKredycie nie muszą posiadać wkładu własnego.

 

Dla osób, które dysponują gotówką i są w stanie pokryć 50% wartości samochodu, Volkswagen Bank Polska przygotował Kredyt Wygodna Spłata 2×50%. Pozostała wartość spłacana jest po roku przy zerowym oprocentowaniu nominalnym.

 

Z myślą o przedsiębiorcach

 

W nowej ofercie przygotowanej przez Volkswagen Bank Polska dla marki SEAT dostępny jest także Leasing 106% Niska Rata. Całkowita suma opłat 106% obowiązuje dla okresu finansowania wynoszącego 36 miesięcy, przy opłacie wstępnej 20% i wartości wykupu równej 1%. Oferta obejmuje również inne parametry: okres finansowania od 24 do 60 miesięcy, opłatę wstępną od 10% oraz wartość końcową od 1% do 19%. Rata leasingowa jest indywidualnie konfigurowana w zależności od potrzeb i możliwości firmy. Przedsiębiorcy, którym zależy na maksymalnym zabezpieczeniu, mogą też skorzystać z Leasingu 107% Niska Rata z ubezpieczeniem GAP.

 

Oferta obowiązuje do końca br. Produkty finansowe Volkswagen Bank Polska są dostępne z atrakcyjnymi pakietami ubezpieczeniowymi.

Źródło: VW Bank direct

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.