Strona głównaWiadomości"Ochrona rodziny" w ofercie Raiffeisen Polbanku

"Ochrona rodziny" w ofercie Raiffeisen Polbanku

„Ochrona Rodziny” to nowy produkt ubezpieczeniowy w ofercie Raiffeisen Polbanku. Można dzięki niemu w prosty i wygodny sposób zabezpieczyć przyszłość swoją i swoich najbliższych na bardzo wysoką, sięgającą nawet 500 000 zł sumę przy atrakcyjnych warunkach cenowych.

 

Ubezpieczenie zapewnia wsparcie ubezpieczonego na wypadek choroby skutkującej hospitalizacją, nieszczęśliwego wypadku, niezdolności do pracy czy samodzielnego życia oraz wsparcie osoby lub osób uprawnionych na wypadek śmierci osoby ubezpieczonej. Produkt został przygotowany we współpracy z Nationale Nederlanden.

 

Zainteresowani „Ochroną Rodzinny” klienci Raiffeisen Polbanku mogą wybierać spośród trzech wariantów produktu, w których suma ubezpieczenia wynosi:100 000 zł, 300 000 zł lub 500 000 zł. Nie muszą przy tym wypełniać skomplikowanych formularzy, ani przechodzić szeregu badań medycznych, ponieważ formalności zostały ograniczone do minimum. Badania lekarskie są zlecane jedynie w przypadku bardzo wąskiej grupy klientów i dotyczą tych, którzy zdecydują się na najwyższą sumę ubezpieczenia oraz przekraczają wiek 55 lat. W pozostałych przypadkach wystarczy krótkie oświadczenie o stanie zdrowia klienta lub wypełnienie prostej ankiety zdrowotnej. Wysokość składki ubezpieczeniowej ustalana jest indywidualnie, w zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia oraz wieku klienta.

 

Ochrona Rodziny” to produkt, który przygotowaliśmy z myślą o szerokiej grupie klientów – od 18 do 69 roku życia, przy czym ochrona jest świadczona nawet do 75 roku życia. Powinien spotkać się ze szczególnym zainteresowaniem osób posiadających rodzinę i zainteresowanych zapewnieniem jej bezpieczeństwa w przypadku zaistnienia trudnej sytuacji. Co więcej, w ramach świadczeń medycznych udostępniamy klientom możliwość bezpłatnego korzystania z konsultacji lekarzy specjalistów, diagnostyki laboratoryjnej, rehabilitacji oraz pięciu badań specjalistycznych: biopsji, RTG, USG, tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego. A to wszystko za niewygórowaną składkę miesięczną, której wysokość jest dostosowana od wybranej sumy ubezpieczenia i wieku klienta. Warto zatem skorzystać z tej oferty – mówi Iwona Czępińska, Dyrektor ds. Ubezpieczeń w Raiffeisen Polbanku.

 

Klienci Raiffeisen Polbanku mogą zawrzeć umowę ubezpieczenia „Ochrona Rodziny” bezpośrednio w oddziałach banku. Dla wygody klienta miesięczna składka za ubezpieczenie może być pobierana z konta lub karty kredytowej klienta w Raiffeisen Polbanku.

Źródło: Raiffeisen Polbank

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular