Strona główna Wiadomości O wyznaczaniu celów w nowym odcinku Millematów

O wyznaczaniu celów w nowym odcinku Millematów

O wyznaczaniu celów w nowym odcinku Millematów

W majowym odcinku Millematów Radek Kotarski wyjaśnia, dlaczego nasz mózg uwielbia wyznaczanie i osiąganie celów oraz jak może w tym pomóc Konto Oszczędnościowe Twój Cel Banku Millennium. Kolejny odcinek to także nowa szansa na wygraną w konkursie.


Zdobywanie celów od zawsze pobudza ludzką wyobraźnię, a podstawą każdego skutecznego działania jest dobry plan. Z nowego odcinka Millematów dowiadujemy się, jak realne i konkretne powinny być cele, jak wysoko postawiona poprzeczka oraz jak ważne jest dzielenie się nimi z bliskimi. Pomoc w realizacji celów można również znaleźć w świecie finansów w postaci Konta Oszczędnościowego Twój Cel Banku Millennium.

 

Konto Oszczędnościowe Twój Cel pozwala określić cel odkładania pieniędzy w momencie zakładania rachunku. Dostępne narzędzia ułatwią zaplanowanie wpłat, koniecznych do osiągniecia celu i będą monitorować jego realizację. Dzięki funkcji połączenia z Facebookiem można podzielić się celem oszczędzania z bliskimi i znajomymi.

 

Funkcjonalności konta: kalkulator wspomagający wyliczenia, wizualizacja zaawansowania celu oszczędzania, projekcja wpłat na przyszłość, powiadomienia SMS o realizacji celu oraz możliwość definiowania unikalnej nazwy i wyboru grafiki ilustrującej cel. Więcej informacji o Koncie Oszczędnościowym Twój Cel na www.bankmillennium.pl.

 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odwiedzić kanał Banku Millennium na YouTube lub sekcję konkursową na stronie internetowej Banku Millennium (http://millematy.bankmillennium.pl) i odgadnąć zagadkę konkursową. Między pierwsze 100 osób, które prześlą prawidłową odpowiedź, zostanie równo podzielona kwota 15 tys. zł.

Źródło: Bank Millennium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.