Strona główna Wiadomości Nowe konto Nordea Ulubione w banku Nordea

Nowe konto Nordea Ulubione w banku Nordea

Nowe konto Nordea Ulubione w banku Nordea

Od 6 czerwca 2013 roku Nordea Bank Polska rozpoczyna kampanię produktową nowego konta osobistego, funkcjonującego pod nazwą Nordea Ulubione.

 

Głównym celem kampanii jest wsparcie sprzedaży nowego konta oraz poinformowanie o kluczowych zaletach tego produktu. Konto Nordea Ulubione jest w czołówce kont oferowanych klientom indywidualnym, a jego prowadzenie i obsługa nie ponosi za sobą żadnych kosztów.

 

Z Konta Nordea Ulubione można korzystać bez konieczności deklaracji o regularnych wpływach. Oprócz bezpłatnego prowadzenia konta, Klient otrzymuje również darmową kartę debetową VISA Electron z funkcją płatności zbliżeniowych payWave. Karta umożliwia bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w kraju i na świecie (wypłaty w Eur i PLN). Klient może również bez prowizji realizować przelewy internetowe do wszystkich banków w Polsce.

 

Aby założyć konto Nordea Ulubione należy złożyć wniosek na stronie internetowej banku lub telefonicznie na infolinii banku lub w oddziale banku. Można je otworzyć całkowicie „online”, bez wychodzenia z domu, potwierdzając wolę zawarcia umowy za pomocą przelewu internetowego z innego banku. Umowa przesyłana jest do klienta w formie elektronicznej, a wszystkie dane do logowania wysyłane są do klienta e-mailem i SMS-em.

 

– Stawiamy na zapewnienie pozytywnych, długofalowych relacji z naszymi klientami. Staraliśmy się przygotować produkt, który będzie konkurencyjny na polskim rynku. Wsłuchaliśmy się w potrzeby naszych klientów i wiemy, że od podstawowego produktu bankowego, jakim jest konto – oczekuje się, że będzie przejrzyście skonstruowane oraz atrakcyjne cenowo. Dodatkowym atutem jest nieograniczony i bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Liczymy na to, że uproszczony proces zakładania konta przez internet będzie również doceniony przez naszych potencjalnych klientów – mówi Tomasz Jakubowski, dyrektor Departamentu Produktów Bankowych.

 

Przekaz kampanii skierowany jest do wszystkich zainteresowanych posiadaniem bezpłatnego konta, użytkowników internetu oraz mieszkańców aglomeracji, oraz terenów im przyległych.

Źródło: Nordea Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.