Nowa oferta kont w Alior Banku

W oddziałach i placówkach partnerskich Alior Banku obsługujących działalność przejętą z Banku BPH można skorzystać z oferty Maksymalnego Konta w ramach oferty specjalnej Wyższej Jakości, czyli nie ponosić opłat za jego prowadzenie oraz za wszystkie transakcje realizowane za pośrednictwem tego konta. Dodatkowo, klienci, którzy otworzą Kapitalne Konto lub Maksymalne Konto i zdecydują się na pakiet Lokata na start, będą mogli założyć lokatę na 100 dni z preferencyjnym oprocentowaniem wynoszącym 3 proc. w skali roku.


Otwierając Maksymalne Konto w specjalnej ofercie Wyższej Jakości, klienci mogą liczyć na wiele korzyści. Jedną z nich jest brak opłaty miesięcznej oraz innych opłat za transakcje realizowane z tego konta, w tym np.: przelewy natychmiastowe, polecenia wypłaty w obrocie dewizowym czy wydanie duplikatów kart debetowych. Aby opłata miesięczna za prowadzenie konta nie została pobrana, należy w poprzednim miesiącu kalendarzowym zasilić konto jednorazową wpłatą (z innego banku) w wysokości min. 2500 zł lub zrealizować transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 700 zł miesięcznie. W przypadku niespełnienia tych warunków opłata miesięczna wyniesie 12 zł.

 

Lokatę na 100 dni można założyć na kwotę od 1 tys. do 10 tys. zł (bez możliwości jej odnowienia). W ramach pakietu Lokata na start jeden klient może założyć tylko jedną lokatę. Oferta Lokata na start jest skierowana do osób, które od 1 stycznia 2016 r. do 15 stycznia 2017 r. nie posiadały ROR w części Banku BPH przejętej 4 listopada 2016 r. przez Alior Bank oraz założą Kapitalne Konto lub Maksymalne Konto w czasie trwania oferty.

 

Warunkiem skorzystania z preferencyjnego oprocentowania wynoszącego 3 proc. w skali roku jest utrzymanie konta przez cały okres trwania lokaty. W przypadku zamknięcia rachunku przed zakończeniem lokaty, jej oprocentowanie wyniesie 1 proc. w skali roku.

 

Lokata na start z Kapitalnym Kontem lub Maksymalnym Kontem jest dostępna tylko do 20 marca br. w oddziałach i placówkach partnerskich Alior Banku obsługujących działalność przejętą z Banku BPH (i oznaczonych logo Banku BPH). Ich lista znajduje się na stronie: http://www.fuzja.aliorbank.pl/pl/placowki_i_bankomaty/placowki.

 

Klienci oddziałów i placówek partnerskich Alior Banku obsługujących działalność przejętą z Banku BPH mogą również korzystać z oferty produktów inwestycyjnych oferowanych w sieci Alior Banku.

Źródło: Alior Bank

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.