Strona główna Wiadomości Nowa odsłona "Wypożyczki" w eurobanku – z darmową przerwą w spłacie raty

Nowa odsłona "Wypożyczki" w eurobanku – z darmową przerwą w spłacie raty

Nowa odsłona "Wypożyczki" w eurobanku – z darmową przerwą w spłacie raty

Wypożyczka” eurobanku to pożyczka gotówkowa na wyjątkowo prostych zasadach – klient oddaje dokładnie tyle, ile pożyczył, ponosząc dodatkowo tylko z góry określoną, niezmienną opłatę za wypożyczenie. W ramach rozpoczętej akcji klient już po pierwszej spłaconej racie może skorzystać z darmowych wakacji kredytowych.

 

1 czerwca 2016 roku eurobank rozpoczął akcję „Wypożyczka z przerwą od raty”, w ramach której klient już po pierwszej terminowo spłaconej racie pożyczki gotówkowej może bezpłatnie odłożyć płatność za dany miesiąc. Decydując się na wakacje kredytowe, z których można skorzystać raz na 12 miesięcy, klient otrzymuje jednocześnie gwarancję od banku, że nie zostanie obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami za urlop od raty ani w pierwszym, ani w każdym kolejnym roku spłaty pożyczki. Wnioski o wakacje kredytowe już po pierwszej terminowo spłaconej racie mogą złożyć osoby, które w okresie trwania akcji podpiszą umowę „Wypożyczki”. Akcja „Wypożyczka z przerwą od raty” potrwa do 30 września br.

 

„Wypożyczka” to oferta pożyczki gotówkowej skierowana przede wszystkim do klientów, którzy nie lubią niespodzianek – dzięki prostym zasadom klient z góry wie ile zapłaci, ponieważ już w momencie wyboru kwoty pożyczki i okresu kredytowania poznaje całkowitą i niezmienną opłatę za wypożyczenie. „Wypożyczka” dostępna jest w kwotach od 1 000 do 15 000 zł na okres kredytowania od 12 do 60 miesięcy.

Decyzję o przyznaniu pożyczki gotówkowej „Wypożyczka” na dowolny cel można otrzymać nawet w 15 minut. Wystarczy odwiedzić jedną z placówek eurobanku z dowodem osobistym oraz odpowiednim dokumentem potwierdzającym uzyskiwany dochód, np. zaświadczeniem o dochodach, historią lub wyciągiem z konta z wpływami wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące lub drukiem RMUA z ostatnich 3 miesięcy. O „Wypożyczkę” można wnioskować również w oparciu o oświadczenie o dochodach.

 

Klient ma również możliwość połączenia swojego dochodu z dochodem bliskiej osoby. Dodatkowo może samodzielnie wybrać dogodny dla siebie dzień spłaty raty oraz skorzystać z SMS-ów przypominających o tym terminie.

Źródło: Euro Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.