Strona główna Wiadomości Nowa lokata inwestycyjna w Banku BGŻ BNP Paribas

Nowa lokata inwestycyjna w Banku BGŻ BNP Paribas

Nowa lokata inwestycyjna w Banku BGŻ BNP Paribas

W Banku BGŻ BNP Paribas trwa VII subskrypcja lokaty inwestycyjnej. Nowa propozycja to trzyletnia lokata, której oprocentowanie uzależnione jest od średniej zmiany indeksu WIG 20. Obserwacje indeksu rozpoczną się 29 sierpnia 2016 r. i będą prowadzone co 3 miesiące do 29 maja 2019 r., a zysk klienta wyniesie 50 proc. średniego wzrostu WIG 20.


Lokata zapewnia gwarancję kapitału niezależnie od zmian wartości indeksu WIG 20. Za otwarcie, prowadzenie ani zerwanie lokaty nie są pobierane żadne opłaty.

 

Wśród czynników uzasadniających dokonanie inwestycji w lokatę, której oprocentowanie uzależnione jest od indeksu WIG 20 są: atrakcyjne (pod względem wskaźnika zysku do ceny) wyceny spółek wchodzących w skład indeksu WIG 20, ekspansywna polityka pieniężna najważniejszych banków centralnych oraz potencjalny przyszły wzrost cen surowców (w szczególności ropy) który poprzez globalny wzrost gospodarczy i inflację wesprze popyt na ryzykowne aktywa.

 

Oferta Lokaty Inwestycyjnej jest skierowana do klientów posiadających wiedzę w zakresie rynków finansowych, którzy są skłonni do zainwestowania części swoich oszczędności, pomimo braku pewności osiągnięcia zysku na lokacie inwestycyjnej.

 

VII subskrypcja Lokaty Inwestycyjnej to propozycja dla osób, które poszukują alternatywy dla standardowych depozytów bankowych i dostrzegają potencjał przyszłego wzrostu polskiego rynku akcji. Dzięki gwarancji kapitału, lokata inwestycyjna daje szansę na osiągnięcie zysku wyższego od oprocentowania standardowych lokat bankowych przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka niekorzystnej zmiany wartości indeksu WIG 20 powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów Detalicznych w Banku BGŻ BNP Paribas.

 

WIG20 to indeks giełdowy 20 największych i najbardziej płynnych spółek notowanych na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. WIG20 jest indeksem cenowym i przy jego obliczaniu nie uwzględnia się dochodów z tytułu dywidend.

 

Minimalna kwota inwestycji wynosi 4 000 zł. Z oferty Banku można skorzystać do 30 maja 2016 r. Dostępna jest w oddziałach Banku BGŻ BNP Paribas.

Źródło: Bank BGŻ BNP Paribas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.