Strona główna Wiadomości Nowa lokata inwestycyjna w Banku BGŻ

Nowa lokata inwestycyjna w Banku BGŻ

Nowa lokata inwestycyjna w Banku BGŻ

W Banku BGŻ BNP Paribas  trwa subskrypcja 1,5 – rocznej lokaty inwestycyjnej. Oprocentowanie jest uzależnione od wartości stawki referencyjnej WIBOR 3M. Zysk klienta może wynieść nawet 4,5 proc. w skali 18 miesięcy. Obserwacje indeksu rozpoczną się 29 maja 2015 r. i będą prowadzone co miesiąc do 25 listopada 2016 r. 

 

Stawka referencyjna WIBOR 3M jest to stawka oprocentowania po jakiej instytucje finansowe pożyczają sobie wzajemnie pieniądze na 3-miesięczny okres. Jej wysokość zależy m.in. od wysokości stóp procentowych ustalanych przez Radę Polityki Pieniężnej.

– Za wyborem takiej konstrukcji lokaty przemawiają m.in. deklaracje członków Rady Polityki Pieniężnej o zakończeniu w marcu br. ostatniego cyklu obniżek stóp procentowych oraz sygnały   
z rynku dotyczące utrzymania tempa wzrostu PKB na poziomie 3 proc. i powoli spadającej presji deflacyjnej. Powyższe założenia dają możliwość wypracowania wyższego zysku niż na tradycyjnym depozycie – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów Detalicznych.              

Minimalna kwota inwestycji wynosi 4 000 zł. Bank nie pobiera opłat związanych z obsługą lokaty, a także gwarantuje 100 proc. ochronę wpłaconego kapitału. Z oferty Banku można skorzystać do 28 maja 2015 roku, w każdym z blisko 400 oddziałów oznaczonych logo Banku BGŻ.

Źródło: Bank BGŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.