Strona główna Wiadomości Nowa kampania Mini Ratki w PKO Banku Polskim

Nowa kampania Mini Ratki w PKO Banku Polskim

Nowa kampania Mini Ratki w PKO Banku Polskim

25 zł raty za każdy 1000 zł oraz możliwość uzyskania kredytu podczas jednej wizyty w Banku – ruszyła nowa kampania promocyjna pożyczki gotówkowej.

 

Mini Ratka w PKO Banku Polskim to szybki, wygodny sposób na realizację dowolnych potrzeb i planów. Produkt może zostać przeznaczony na sfinansowanie dowolnego celu jak i spłatę innych kredytów. Pożyczyć można aż 150 000 zł podczas jednej wizyty w placówce.

Poza tym Mini Ratka dostępna jest:

  • bez zbędnych formalności – nawet do 150 000 zł bez poręczycieli i do 20 000 bez zgody współmałżonka
  • bez zaświadczeń o dochodach – wystarczy oświadczenie, jeśli dochody klienta wpływają na rachunek w PKO Banku Polskim
  • w  5 minut – tyle potrzebuje Bank, aby podjąć wstępną decyzję o przyznaniu pożyczki i określić warunki cenowe
  • z możliwością skorzystania z darmowego assistance w ramach zakupionego ubezpieczenia – pomoc w organizacji wizyty lekarza, serwisanta sprzętu RTV/AGD lub porady telefonicznej w zakresie problemów z obsługą sprzętu komputerowego.

 

Korzystając z oferty Mini Ratki, klient może otrzymać środki nawet tego samego dnia, a dodatkowym atutem oferty jest możliwość indywidualnego dopasowania raty do jego oczekiwań i możliwości finansowych. Dodatkowo, jeżeli zdecyduje się na przeniesienie swoich kredytów do PKO Banku Polskiego, otrzyma niższe oprocentowanie i jedną dopasowaną ratę oraz dodatkową gotówkę, którą może przeznaczyć na dowolny cel. Klient może skorzystać z wakacji kredytowych i zawiesić nawet 3 raty pożyczki w całym okresie kredytowania.

 

Kampania z udziałem Szymona Majewskiego z cyklu „Szymon na krańcach świata” promująca Mini Ratkę potrwa do 29 września br. i będzie prowadzona w głównych stacjach telewizyjnych, internecie i w radio.

RRSO 30,86% dla całkowitej kwoty pożyczki 15 000 zł, spłacanej w 60 ratach miesięcznych po 365 zł, czyli 24,33 zł raty za każdy 1000 zł pożyczki, z oprocentowaniem zmiennym 15,99% /rok, z ubezpieczeniem w wariancie podstawowym, dla posiadaczy ROR w PKO Banku Polskim z systematycznymi wpływami i bez niedopuszczalnego salda debetowego od co najmniej 6 miesięcy. Całkowity koszt kredytu 9990 zł, w tym: prowizja 496 zł, odsetki 6890 zł i ubezpieczenie 2604 zł. Całkowita kwota do zapłaty 22 386 zł. Stan na 20.08.2013 r.

Źródło: PKO Bank Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.