Strona główna Wiadomości Nowa edycja limitowanej Lokaty Deklasującej w BGŻOptima

Nowa edycja limitowanej Lokaty Deklasującej w BGŻOptima

Nowa edycja limitowanej Lokaty Deklasującej w BGŻOptima

W BGŻOptima wystartowała nowa edycja Lokaty Deklasującej. W puli dostępnych jest 5 000 trzymiesięcznych depozytów z oprocentowaniem 2,2 proc. w skali roku. Z oferty skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci, którzy wpłacą do BGŻOptima nowe środki.


To już VIII edycja tej cieszącej się dużą popularnością lokaty. Tym razem klient może założyć do trzech depozytów o maksymalnej wartości 100 000 zł każdy. Warunkiem skorzystania z Lokaty Deklasującej jest ulokowanie na niej nowych środków. Z oferty mogą również skorzystać nowi klienci, po założeniu bezpłatnego konta oszczędnościowego BGŻOptima, którego aktualne promocyjne oprocentowanie wynosi do 2,3 proc. w skali roku.

 

Środowisko niskich stóp procentowych oraz rosnąca inflacjasprawiają, że coraz trudniej będzie pomnażać swój kapitał na klasycznych depozytach.Jednak BGŻOptima stara się proponować atrakcyjne w porównaniu do rynku rozwiązania. Jednym z nich jest właśnie Lokata Deklasująca –mówi Konrad Grzelec, ekspert BGŻOptima. – Jednocześnie wszystkich, którzy szukają realnych zysków, zachęcamy do zapoznania się z inwestycyjną częścią naszej oferty– od lokat inwestycyjnych, przez szeroką paletę funduszy inwestycyjnych –dodaje.

 

Produkt dostępny będzie tylko do 10 kwietnia 2017 r. lub do wyczerpania limitu 5 000 lokat. Kwota minimalna, potrzebna do założenia depozytu to 1 000 zł.

 

Szczegóły VIII edycji Lokaty Deklasującej w BGŻOptima:

  • Oprocentowanie 2,2 proc. w skali roku;
  • 3 miesięczny okres trwania depozytu;
  • Oferta tylko na nowe środki;
  • Maksymalna liczba lokat dostępna dla jednego Klienta – 3;
  • Maksymalna wartość pojedynczej lokaty – 100 000 zł;
  • 5 000 lokat w puli.

Źródło: BGŻOptima

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.