Strona główna Wiadomości Nordea kolejny raz w czołówce kredytów samochodowych

Nordea kolejny raz w czołówce kredytów samochodowych

Nordea kolejny raz w czołówce kredytów samochodowych

Już drugi miesiąc z rzędu propozycja kredytowania zakupu pojazdu, przygotowana przez Bank Nordea, okazała się jedną z najlepszych na rynku. Bank we wszystkich kategoriach zajął pozycje na podium.

 

Redakcja porównywarki TotalMoney.pl założyła, że zakupem pojazdu zainteresowana jest trzyosobowa rodzina, uzyskująca dochody na poziomie 4 104 zł netto miesięcznie. Osoby dorosłe zatrudnione są na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony i planują zakupić samochód o wartości 60.000 zł. Rodzina dysponuje jednak wkładem własnym, więc wysokość kredytu spłacanego przez 5 lat wyniesie 48.000 zł.

 

Pierwszy z wariantów zakłada zakup nowego pojazdu. W tej kategorii Nordea Bank Polska zajął trzecią pozycję w zestawieniu, proponując miesięczną ratę w wysokości 977 zł. Oprocentowanie wyniosło 8,18%, a prowizja – 4,00%. Drugi scenariusz, na podstawie którego stworzono ranking, dotyczył zakupu czteroletniego samochodu. Rata na poziomie 1.023,88zł, oprocentowanie wynoszące 10,17% i prowizja 4,00% uplasowały ofertę Banku Nordea na wysokim, trzecim miejscu.

 

Kredyt Nordea Auto można przeznaczyć nie tylko na zakup pojazdu, a także na finansowanie przyczep campingowych oraz nowych jednośladów. Celem kredytu może być również refinansowanie poniesionych już kosztów, a także spłata kredytu udzielonego przez inny bank. Dodatkowo oferta dostępna jest przy minimalnym udziale własnych środków – wystarczy posiadać 10% wkładu. Maksymalny okres kredytowania sięga nawet 8 lat. Bank Nordea umożliwia skorzystanie z odroczenia spłaty rat kapitałowych i rozłożeniu ich na kolejne miesiące. Dla klientów otrzymujących wynagrodzenie na konto w Nordea bank oferuje skorzystanie z uproszczonej procedury skorzystania z kredytu. Ponadto klient może dowolnie wybrać rodzaj spłaty (raty malejące lub równe), jak również dzień comiesięcznej spłaty.

Źródło: Nordea Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.