Strona główna Wiadomości Nietypowy prezent na dzień ojca od Credit Agricole

Nietypowy prezent na dzień ojca od Credit Agricole

Nietypowy prezent na dzień ojca od Credit Agricole

Credit Agricole wychodzi poza schematy. Zachęca do podarowania tacie pakietu ubezpieczenia, zapewniającego m.in. domową wizytę lekarza, ślusarza i pomoc w razie awarii auta.


Już 23 czerwca będziemy obchodzić „Dzień Ojca”. Szczególnie w tym dniu chcemy okazać naszym ojcom szacunek, miłość i podziękować za trud włożony w wychowanie. Credit Agricole proponuje, aby z tej okazji prezentem było kompleksowe ubezpieczenie, które będzie nieocenionym wsparciem w wielu niespodziewanych sytuacjach.

 

– Obdarowując bliską osobę ubezpieczeniem w szczególny sposób wyrażamy naszą troskę o nią. Z pewnością to podejście nie jest jeszcze popularne w Polsce, ponieważ zazwyczaj ubezpieczenie kojarzy się ze zdarzeniem nieprzyjemnym. – mówi Maciej Tomczak, menadżer produktu w banku Credit Agricole.


Pomysł Credit Agricole zainteresuje z pewnością te osoby, które na co dzień nie mogą być blisko swoich ojców i pomóc im w nagłych sytuacjach. Ubezpieczenie banku „Multipakiet Maxi” obejmuje pięć pakietów: „Pomoc Techniczną” na domowe awarie (np. zatrzaśnięte drzwi czy zepsuta pralka); „Pomoc Medyczną” na problemy zdrowotne (np. wizyta lekarza w domu); „Bezpieczną Kieszeń” chroniącą przedmioty zwyczajowo noszone przy sobie (np. portfel); „Pomoc Samochodową” wspierającą w razie awarii auta; „Bezpieczny Telefon” – pomoc w razie awarii lub kradzieży telefonu.

 

Miesięczny koszt „Multipakietu Maxi” wynosi 19,99 zł. Można go zmniejszyć, jeśli ubezpieczony ma inne produkty w banku Credit Agricole. Klienci, którzy potrzebują mniejszej ochrony, mogą wybrać „Multipakiet” za 7,99 zł miesięcznie. Obejmuje on „Pomoc Techniczną”, „Pomoc Medyczną” oraz „Bezpieczną Kieszeń”. Jednocześnie każde z ubezpieczeń można wykupić osobno, np. tylko „Pomoc Techniczną” i kosztuje ono 2,99 zł miesięcznie. Miesięczne składki za pozostałe pojedyncze pakiety wynoszą od 2,99 zł do 7,99 zł.

 

Credit Agricole, poza ubezpieczeniami assistance, oferuje również „Pakiet na Wypadki”, zapewniający wypłatę świadczenia w razie nieszczęśliwego wypadku, a także ubezpieczenia na życie, np. „Poważne zachorowanie” czy „Hospitalizacja”.

Źródło: Credit Agricole

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.