Strona główna Wiadomości Nagroda ZBP dla Romana Tyszkowskiego z ING

Nagroda ZBP dla Romana Tyszkowskiego z ING

Nagroda ZBP dla Romana Tyszkowskiego z ING

Roman Tyszkowski, Dyrektor Architektury w ING Banku Śląskim, otrzymał nagrodę im. prof. Remigiusza Kaszubskiego. Nagrodę przyznano podczas tegorocznego Forum Bankowego organizowanego przez Związek Banków Polskich.


Kapituła Nagrody przyznała wyróżnienie Romanowi Tyszkowskiemu za wybitne osiągnięcia na polu rozwoju bankowości oraz za wizję i odwagę w kreowaniu architektury IT.


– Cieszę się, że nasza praca została doceniona. Naszym celem jest budowanie technologii przyjaznej dla biznesu, a to wyróżnienie jest potwierdzeniem, że działania przez nas podejmowane są właściwe. Mówiąc o tej nagrodzie, nie mogę się nie odnieść do mojego zespołu, który współtworzy rozwiązania stosowane w naszym banku. Na dyplomie jestem wymieniony z imienia i nazwiska, ale tak naprawdę to nagroda dla wszystkich, którzy jak to zostało powiedziane podczas Forum: budują mosty pomiędzy biznesem a IT powiedział Roman Tyszkowski, Dyrektor Architektury w ING Banku Śląskim.

 

Celem Nagrody im. Remigiusza Kaszubskiego, ustanowionej w 2012 roku, jest uhonorowanie osób, których działalność w dziedzinie bankowości elektronicznej oraz prawa nowych technologii zaznaczyła się w sposób szczególny i ma charakter kreatywny na polskim rynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.