Na wiosnę kredyty lekko przenoszą się do Banku Zachodniego WBK

Na wiosnę Bank Zachodni WBK oferuje kredyt gotówkowy na spłatę zobowiązań w innych bankach. Nowa kampania reklamowa „Zero ciążenia” ponownie nawiązuje do piłki nożnej, a w spotach bierze udział Łukasz Fabiański, Rafał Szałajko i inni, zaskakujący bohaterowie. Emisja pierwszych spotów już 24 marca.


Wydarzenia i emocje piłkarskie towarzyszą działaniom marketingowym Banku Zachodniego WBK od ponad roku, Bank w obecnej kampanii ponownie postawił na ten format reklamowy. – Zaangażowanie w wydarzenia futbolowe jest stałym elementem projektów Banku Zachodniego WBK, kontynuujemy format reklamowy wykorzystujący piłkarskie emocje. Prowadzona komunikacja marketingowa konsekwentnie buduje wizerunek banku aktywnego, który towarzyszy swoim klientom zarówno w planowaniu finansów, jak i we wspólnym kibicowaniu. Wspieranie naszych klientów w ich codziennych sukcesach buduje lojalność, która jest ważnym elementem usług bankowych– mówi Artur Sikora, CMO Banku Zachodniego WBK.

 

W komunikacji produktowej kredytu gotówkowego Bank Zachodni WBK postawił na motyw „lekkości”, którą może dać zamiana wielu rat płaconych w innych bankach lub instytucjach finansowych w jedną ratę płaconą w Banku Zachodnim WBK. Bank do minimum ograniczył formalności związane z uzyskaniem kredytu przez klientów spoza banku, a klienci Banku Zachodniego WBK nie muszą składać zaświadczeń o dochodach. Dodatkowo kredyt gotówkowy w Banku Zachodnim WBK zapewnia wygodę dzięki możliwości dowolnego ustalenia dnia spłaty zobowiązania oraz możliwości „wakacji kredytowych” nawet na 6 miesięcy.

 

Przygotowano dwie wersje spotów TV: „Zero ciążenia” i „Kredyty przenoszą się do Banku Zachodniego WBK”. Oprócz telewizji przekazy będzie można zobaczyć w Internecie. Strategię i kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa Red8, produkcją spotów zajął się dom produkcyjny Propeller, a planowaniem i zakupem mediów dom mediowy Starcom. Reżyserem spotów jest Łukasz Kośmicki.

 

Kampania TV rozpoczyna się 24 marca i potrwa do końca kwietnia.

Link do spotu: https://youtu.be/us0c5R7gCPg

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.