Czy można wziąć pożyczkę jak jest się zadłużonym?

Pytanie to stawia sobie zapewne nie jedna osoba, która ma pewne problemy ze spłacalnością swoich zobowiązań finansowych. Jeżeli jesteśmy w podbramkowej sytuacji i koniecznie potrzebujemy dodatkowego, niewielkiego i krótkoterminowego przypływu gotówki, co w takiej sytuacji powinniśmy zrobić? To co jest pewne – raczej nie zgłaszać się po pożyczkę do banku.


zadluzenieOferta bankowa może być dla nas wówczas bardzo niekorzystna lub niedostępna. Najczęściej, w przypadku nie spłacenia innych zobowiązań, bądź ewentualnych problemów z ich spłatą – bank po prostu odmówi nam udzielenia kredytu. Niekiedy może się zdarzyć, że bank podejmie to ryzyko i udzieli nam finansowania, jednakże albo oprocentowanie będzie dla nas wyjątkowo niekorzystne, albo też każe nam wykupić dodatkowe ubezpieczenie, które będzie dla nas sporym kosztem. W takim wypadku jednak lepiej skorzystać z innych ofert pożyczek komercyjnych, które będą dla nas zdecydowanie korzystniejsze i mniej będą obciążać nasz domowy budżet.

 

Czy wszystkie parabanki i instytucje finansowe udzielą nam takiego kredytu? Niekoniecznie. Zasadne tutaj będzie wybranie takich firm, które mają w swojej ofercie produkt typu pożyczka dla zadłużonych. Parabanki często rozumieją sytuację osoby, która posiada zbyt duże zobowiązanie finansowe, a może zdarzyć się sytuacja, gdy dodatkowa gotówka będzie niezwłocznie potrzebna, a niestety kredytobiorca nie będzie miał skąd podjąć tej kwoty. Nawet pomimo tego, że miałby możliwość spłaty pełnej kwoty po kilku dniach. Wówczas wychodzą właśnie do takich osób z pomocną dłonią oferując swoją pomoc.

 

Jedną z takich firm jest GetBucks.com, oferująca swoim Klientom pożyczki nawet w kilkanaście minut, przy minimalnych formalnościach. Dla podjęcia pożyczki, należy wejść na wyżej wspomnianą stronę, wypełnić wniosek kredytowy, uzupełniając swoje dane osobowe w formularzu, a następnie musimy poczekać kilka minut na ocenę naszej zdolności kredytowej. Po otrzymaniu pozytywnej oceny, dostajemy informację jaką kwotę pożyczki możemy podjąć, z jakim terminem spłaty i oprocentowaniem oraz na jakich warunkach.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.