Strona główna Wiadomości Czy można wziąć pożyczkę jak jest się zadłużonym?

Czy można wziąć pożyczkę jak jest się zadłużonym?

Czy można wziąć pożyczkę jak jest się zadłużonym?

Pytanie to stawia sobie zapewne nie jedna osoba, która ma pewne problemy ze spłacalnością swoich zobowiązań finansowych. Jeżeli jesteśmy w podbramkowej sytuacji i koniecznie potrzebujemy dodatkowego, niewielkiego i krótkoterminowego przypływu gotówki, co w takiej sytuacji powinniśmy zrobić? To co jest pewne – raczej nie zgłaszać się po pożyczkę do banku.


zadluzenieOferta bankowa może być dla nas wówczas bardzo niekorzystna lub niedostępna. Najczęściej, w przypadku nie spłacenia innych zobowiązań, bądź ewentualnych problemów z ich spłatą – bank po prostu odmówi nam udzielenia kredytu. Niekiedy może się zdarzyć, że bank podejmie to ryzyko i udzieli nam finansowania, jednakże albo oprocentowanie będzie dla nas wyjątkowo niekorzystne, albo też każe nam wykupić dodatkowe ubezpieczenie, które będzie dla nas sporym kosztem. W takim wypadku jednak lepiej skorzystać z innych ofert pożyczek komercyjnych, które będą dla nas zdecydowanie korzystniejsze i mniej będą obciążać nasz domowy budżet.

 

Czy wszystkie parabanki i instytucje finansowe udzielą nam takiego kredytu? Niekoniecznie. Zasadne tutaj będzie wybranie takich firm, które mają w swojej ofercie produkt typu pożyczka dla zadłużonych. Parabanki często rozumieją sytuację osoby, która posiada zbyt duże zobowiązanie finansowe, a może zdarzyć się sytuacja, gdy dodatkowa gotówka będzie niezwłocznie potrzebna, a niestety kredytobiorca nie będzie miał skąd podjąć tej kwoty. Nawet pomimo tego, że miałby możliwość spłaty pełnej kwoty po kilku dniach. Wówczas wychodzą właśnie do takich osób z pomocną dłonią oferując swoją pomoc.

 

Jedną z takich firm jest GetBucks.com, oferująca swoim Klientom pożyczki nawet w kilkanaście minut, przy minimalnych formalnościach. Dla podjęcia pożyczki, należy wejść na wyżej wspomnianą stronę, wypełnić wniosek kredytowy, uzupełniając swoje dane osobowe w formularzu, a następnie musimy poczekać kilka minut na ocenę naszej zdolności kredytowej. Po otrzymaniu pozytywnej oceny, dostajemy informację jaką kwotę pożyczki możemy podjąć, z jakim terminem spłaty i oprocentowaniem oraz na jakich warunkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.