Strona główna Wiadomości Modele hybrydowe z innowacyjnym finansowaniem od Toyota Bank i Toyota Leasing

Modele hybrydowe z innowacyjnym finansowaniem od Toyota Bank i Toyota Leasing

Modele hybrydowe z innowacyjnym finansowaniem od Toyota Bank i Toyota Leasing

W najbliższy weekend – 9-10 kwietnia 2016 roku – podczas Dni Otwartych Hybryd w salonach Toyoty, promowane będą hybrydowe modele Toyoty, w tym najnowsza generacja modelu RAV 4 Hybrid. Dzięki finansowaniu w Kredycie SMARTPLAN od Toyota Bank, klienci będą mogli wyjechać z salonu nowym hybrydowym modelem już od 947 zł/mc.

 

Przedsiębiorcy mogą natomiast skorzystać z oferty Leasingu SMARTPLAN od Toyota Leasing – nowe modele hybrydowe już od 468 zł netto/mc. Nowoczesne finansowanie pozwala na obniżenie miesięcznych rat, nawet o 40-60%.

Podczas zbliżających się Dni Otwartych w salonach Toyoty, koncern będzie promował swoje najnowsze auta z napędem hybrydowym, a w szczególności najnowszy model RAV4 Hybrid. Ten prekursor segmentu SUV – oferuje gruntownie odświeżony design, innowacyjną technologię i wyjątkowy komfort jazdy. Teraz dzięki rewolucyjnemu napędowi hybrydowemu, klienci mogą cieszyć się dużą mocą, świetną dynamiką i ponadprzeciętną oszczędnością. RAV4 to nowa jakość w segmencie SUV.

Każdy zainteresowany zakupem nowego auta Toyoty (w tym modelu RAV4 Hybrid), będzie mógł skorzystać z szerokiej gamy nowoczesnych i elastycznych form finansowania SMARTPLAN od Toyota Bank oraz Toyota Leasing. Z pewnością dla wielu osób oraz firm, będzie to niezwykle korzystna alternatywa dla zakupu gotówkowego czy też standardowego kredytu lub leasingu.

– Przy identycznym okresie kredytowania oraz takiej samej wpłacie początkowej, produkty SMARTPLAN wyróżniają się znaczenie niższymi kosztami w porównaniu z klasycznymi formami finansowania pojazdów – miesięczny koszt kredytu SMARTPLAN jest o 40%, a leasingu SMARTPLAN nawet o 60% niższy. Dzięki temu, klientów indywidualnych oraz firmy z sektora MŚP, stać jest na kupno aut wyższej klasy lub na wybór bogatszego wyposażenia. Ponadto, mogą oni wymienić samochód na nowy co 3-4 lata bez konieczności angażowania dodatkowej gotówki – mówi Bogdan Grzybowski, Dyrektor ds. Sprzedaży w Toyota Bank Polska.

Kredyt SMARTPLAN to gwarancja: elastycznej wpłaty własnej oraz spłaty jedynie tej części wartości auta, która odpowiada rzeczywistej utracie jego wartości. Charakteryzuje się preferencyjnym oprocentowaniem oraz brakiem dodatkowych i ukrytych kosztów, a wszystkie formalności można załatwić u dealera Toyoty. Już od 947 zł/mc klienci mogą cieszyć się hybrydową Toyotą Yaris, natomiast nowy model RAV4 Hybrid jest dostępny w kredycie SMARTPLAN już od 1 999 zł/mc.

Leasing SMARTPLAN to natomiast rozwiązanie dedykowane w szczególności dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Finansowanie charakteryzuje się m.in. niskimi i przewidywalnymi kosztami użytkowania. Miesięczne raty, firma może wliczać w koszty uzyskania przychodu oraz odliczać od nich podatek VAT. Ponadto Toyota Leasing oferuje w pakiecie bardzo atrakcyjne raty serwisowe oraz ubezpieczenie roczne lub wieloletnie. Już od 633 zł netto/mc dostępna jest hybrydowa Toyota Auris, a nową Toyotę RAV4 Hybrid firma może sfinansować już od 927 zł netto/mc.

Dzięki gwarantowanej wartości rezydualnej aut marki Toyota, klienci mają pewność niskiej utraty wartości swojego pojazdu i wiedzą dokładnie, ile będzie warty po okresie finansowania. Po zakończeniu umowy, klient może zatrzymać dotychczasowy samochód spłacając ostatnią ratę, rozłożyć ostatnią ratę na dogodne płatności miesięczne, lub też wymienić auto na nowe.

Źródło: Toyota Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.