Strona główna Wiadomości Mobileo – ubezpieczenie na wiele urządzeń w BNP Paribas Banku

Mobileo – ubezpieczenie na wiele urządzeń w BNP Paribas Banku

Mobileo – ubezpieczenie na wiele urządzeń w BNP Paribas Banku

5 września br. BNP Paribas Bank Polska SA wprowadził do swojej oferty ubezpieczenie Mobileo. Polisa chroni sprzęt przenośny wszystkich członków jednego gospodarstwa domowego przed przypadkowym zniszczeniem i kradzieżą oraz nieautoryzowanymi rozmowami ze skradzionego telefonu.

 

Mobileo to produkt przygotowany we współpracy z firmą Cardif Assurances Risques Divers S.A. Oddział w Polsce. Zapewnia ochronę urządzenia przez 5 lat od daty jego produkcji i obejmuje nie tylko telefony komórkowe, laptopy czy tablety, ale także takie sprzęty, jak nawigacje GPS, cyfrowe aparaty fotograficzne, kamery, odtwarzacze MP3 i MP4 oraz czytniki e-booków. Ubezpieczenie Mobileo gwarantuje wymianę urządzenia na nowy, identyczny model lub sprzęt o podobnych parametrach bądź świadczenie pieniężne w wysokości wartości rynkowej ubezpieczonego sprzętu.

 

Produkt wyróżnia atrakcyjna cena i kompleksowość – miesięczna składka ubezpieczeniowa wynosi 29 zł. Za tę cenę klient zyskuje ochronę dla nieograniczonej liczby własnych urządzeń oraz urządzeń domowników. Ponadto ubezpieczony nie musi każdorazowo zgłaszać bankowi nowo zakupionego urządzenia. Ochrona Mobileo automatycznie obejmuje wszystkie sprzęty posiadane przez klienta korzystającego z ubezpieczenia. Do realizacji świadczenia ubezpieczeniowego wystarczy, że klient przedstawi potwierdzenie zakupu urządzenia, np. fakturę.

 

– Mobileo jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego i mobilnego klienta. Korzystamy z coraz większej liczby urządzeń, a bez smartfona czujemy się odcięci od świata. Dlatego tak ważna jest dla nas ochrona tego typu sprzętów- mówi Piotr Dąbrowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty dla Klienta Indywidualnego w BNP Paribas Banku. – Dotychczasowe rozwiązania dostępne na rynku ograniczały się najczęściej do jednego urządzenia. Mobileo daje kompleksową ochronę, wygodę korzystania z produktu i atrakcyjną składkę miesięczną – dodaje Dąbrowski.

 

Ubezpieczenie dostępne jest dla klientów, którzy posiadają rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy w BNP Paribas Banku. Do ochrony można przystąpić w oddziałach banku lub
w trakcie rozmowy telefonicznej z doradcą w Call Center. Maksymalna wartość świadczenia ubezpieczeniowego to 6000 zł. Ubezpieczenie zapewnia także zwrot kosztów nieuprawnionych rozmów do kwoty 1000 zł.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.