Strona główna Wiadomości Meritum Bank uruchamia pogotowie kredytowe

Meritum Bank uruchamia pogotowie kredytowe

Meritum Bank uruchamia pogotowie kredytowe

Meritum Bank ma nową propozycję dla osób, które do tej pory nie korzystały z jego usług, a potrzebują pilnie zastrzyku gotówki np. na świąteczne wydatki. Oferuje im kredyt gotówkowy, przyznawany na podstawie oświadczenia o wysokości dochodów w czasie jednej wizyty w placówce.

 

W ramach nowej oferty kredytu gotówkowego, który bank promuje hasłem „pogotowie kredytowe”, klient może pożyczyć do 3800 zł, maksymalnie na 36 miesięcy. Oprocentowanie wynosi od 8,9 proc. (przy opcji zakładającej wykup ubezpieczenia). Ideą pogotowia kredytowego jest szybkie udzielenie finansowania klientowi, który znalazł się w nagłej potrzebie, stąd bank stosuje przy tej ofercie uproszczone procedury. Klient nie musi dostarczać zaświadczenia o zarobkach z zakładu pracy – wystarczy pisemne oświadczenie kredytobiorcy o wysokości dochodów.

 

Nasz nowy kredyt jest skierowany do osób, które pilnie potrzebują gotówki, na przykład z powodu jakiegoś zdarzenia losowego – zepsutej pralki czy awarii samochodu. W takich sytuacjach kredyt jest potrzebny od ręki, bez czekania. Może on także stanowić finansowe wsparcie w okresie przygotowań do Świąt – mówi Jakub Kwiatkowski, kierownik ds. kredytów detalicznych Meritum Banku. – Ograniczyliśmy formalności do minimum i postawiliśmy na szybką decyzję kredytową, tak by klienci mogli otrzymać kredyt od razu, w czasie jednej wizyty w placówce – dodaje.

 

Oferta jest skierowana do osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z usług Meritum Banku oraz do klientów, którzy korzystali z usług banku krócej niż 6 miesięcy.

Pogotowie kredytowe dla nowych klientów dostępne jest w oddziałach i placówkach partnerskich Meritum Banku. W większości przypadków jedynym dokumentem wymaganym do otrzymania kredytu jest dowód osobisty.

 

Pogotowie kredytowe to mini-kredyt od ręki dla nowych klientów Meritum. Klienci, którzy posiadają regularnie zasilane konto osobiste w banku lub korzystali już wcześniej z kredytu (był on spłacany regularnie) także mogą ubiegać się o kredyt gotówkowy bez konieczności przedstawiania zaświadczenia o zarobkach. Co więcej, stali klienci mogą wnioskować o wyższe kwoty kredytu na oświadczenie, maksymalnie do blisko 46 tys. zł – w zależności od ich zdolności kredytowej.

Źródło: Meritum Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.