Strona główna Wiadomości mBank premiuje za zakup funduszy

mBank premiuje za zakup funduszy

mBank premiuje za zakup funduszy

Krajowi inwestorzy indywidualni powracają do funduszy, dzięki czemu w maju br. ich sprzedaż netto osiągnęła poziom najwyższy od sześciu lat. Każdemu inwestorowi chcącemu wykorzystać dobrą koniunkturę funduszy akcyjnych i zrównoważonych mBank oferuje nie tylko bezpłatny  ich  zakup, ale też zwrot części środków zainwestowanych za pośrednictwem Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych. Wysokość „zwrotów” zależy wyłącznie od kwoty inwestycji.

Według szacunków rynkowych analizyonline.pl, towarzystwa funduszy inwestycyjnych zanotowały w ubiegłym miesiącu najlepszy wynik sprzedaży od sześciu lat, czyli od czasu szczytu popularności wśród inwestorów indywidualnych. Dalsze przewidywania dla funduszy akcyjnych, korzystających z hossy na warszawskim parkiecie, są optymistyczne.

Dla wszystkich inwestujących mBank przygotował promocję, w ramach której inwestorzy indywidualni mogą nie tylko nie płacić za zakup jednostek funduszy (w mBanku i MultiBanku to standard), ale też otrzymać dodatkowo część zainwestowanych środków.

Zgodnie z zasadami promocji jej uczestnik może otrzymać wynagrodzenie w postaci 1 proc. zakupionych promocyjnych funduszy. Kwota wynagrodzenia jest nielimitowana i zależy wyłącznie od wysokości środków zainwestowanych w fundusze.  

 – Proponowane przez nas rozwiązanie  – czyli platforma Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych –  bije rekordy popularności. W ostatnich trzech miesiącach zwiększyliśmy poziom aktywów w banku o ponad 800 mln zł. Większość z zainwestowanych środków klienci mBanku zgromadzili do tej pory w funduszach akcji – mówi Janusz Mieloszyk, Dyrektor Departamentu Produktów Oszczędnościowych i Inwestycyjnych. – Z drugiej strony,  przygotowana przez nas promocja ma na celu zachęcenie do inwestowania osób, które do tej pory nie korzystały z tej formy lokowania kapitału. Chcemy im pokazać, że inwestowanie może być opłacalne już na samym starcie – dodaje.

Promocyjnym zasadom podlega oferta sześciu TFI z oferty mBanku (wśród nich Allianz, ING, Investors, Ipopema, KBC oraz PZU). Zainwestować można w 22 fundusze, w większości akcyjne oraz zrównoważone.

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych mBanku to internetowe narzędzie do zarządzania inwestycjami, w ramach którego bank oferuje:

  • bezpłatny rachunek do obsługi funduszy i brak kosztów za wyjście z funduszu,
  • możliwość sprzedaży i nabycia jednostek funduszu w dowolnym momencie,
  • wygodny dostęp 24h/dobę z dowolnego miejsca na świecie przez internet i telefon oraz sieć oddziałów w Polsce,
  • profesjonalne analizy, informacje, rankingi funduszy oraz dodatkowe narzędzia udostępnione na stronach internetowych.

Źródło: mBank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.