Strona główna Wiadomości Mapa Okazji – program rabatowy dla klientów Alior Banku i Alior Sync

Mapa Okazji – program rabatowy dla klientów Alior Banku i Alior Sync

Mapa Okazji – program rabatowy dla klientów Alior Banku i Alior Sync

Dzięki „Mapie Okazji” można łatwo wyszukać atrakcyjne oferty promocyjne w tysiącach punktów sprzedaży na terenie całego kraju. Z rabatów mogą skorzystać klienci Alior Banku i wirtualnego Alior Sync. Elementem wyróżniającym program rabatowy jest duża różnorodność kategorii produktów i usług, oferowanych zarówno przez czołowe ogólnopolskie sieci, jak i lokalne firmy.

 

Program rabatowy „Mapa Okazji” został stworzony z myślą o klientach Alior Banku i Alior Sync, którzy lubią robić zakupy w najlepszej cenie. Dzięki wyszukiwarce, wykorzystującej mechanizm geolokalizacji, klienci mogą w prosty sposób odszukać znajdujące się najbliżej nich sklepy i punkty usługowe, które należą do programu rabatowego. Dla osób zainteresowanych uzyskaniem zniżek u konkretnych partnerów (np. ulubiony sklep spożywczy) przygotowano także możliwość przeszukiwania ofert według kategorii usług lub nazwy punktu.

 

Obecnie na „Mapie Okazji” znajduje się ponad 1100 placówek handlowo-usługowych, należących zarówno do ogólnopolskich sieci (np. Centrum Wina, iSpot, Medicover, Molton Netia, restauracje Sphinx, restauracje WOOK, Swiss, Telepizza), jak również do lokalnych firm. Na dołączenie do programu oczekuje kolejnych 800 punktów.

 

Aby wyszukać promocyjne oferty i korzystać z atrakcyjnych rabatów wystarczy zainstalować
na smartfonie aplikację mobilną – „Mapa Okazji”, która jest dostępna w sklepach Google Play (system Android) oraz AppStore (system iOS), a następnie dokonać rejestracji. Natomiast z myślą o klientach, którzy nie posiadają smartfonów, przygotowano także stronę internetową https://mapaokazji.alior.pl/, na której można skorzystać z interaktywnej mapy z wyszukiwarką rabatów.

 

Po wybraniu interesującej nas oferty aplikacja mobilna umożliwia wygenerowanie kuponu rabatowego (ważnego przez 24 godziny), który należy okazać podczas dokonywania zakupu lub zamawiania usługi. Warunkiem otrzymania zniżki jest okazanie kuponu. W przypadku punktów partnerskich przyjmujących należność w gotówce wystarczy samo okazanie karty płatniczej Alior Banku lub Alior Sync.

 

Nie trzeba być klientem Alior Banku lub Alior Sync, aby wypróbować „Mapę Okazji”. Każdy użytkownik aplikacji może wykorzystać jeden kupon dowolnego partnera programu i przekonać się o zaletach programu rabatowego.

 

 

Klienci mogą wybierać oferty rabatowe spośród punktów handlowo-usługowych podzielonych na dziesięć kategorii:

  • gastronomia i hotele,

  • kultura i rozrywka,

  • sport i rekreacja,

  • zdrowie i uroda,

  • moda,

  • dom,

  • elektronika,

  • motoryzacja,

  • artykuły spożywcze,

  • inne.

Oferty dostępne w ramach „Mapy Okazji” nie ograniczają się wyłącznie do procentowych
lub kwotowych rabatów, przyznawanych od ceny usługi. Dzięki elastycznej formule programu, partnerzy mają dużą swobodę w przygotowywaniu kuponów rabatowych dla klientów Alior Banku oraz Alior Sync. W zależności od strategii przyjętej przez partnera, użytkownicy aplikacji będą mogli otrzymać dwie usługi w cenie jednej, możliwość dywersyfikacji rabatów w zależności od częstotliwości zakupów lub dodatkową usługę przy dokonaniu zakupu. Takie rozwiązanie oznacza obustronne korzyści dla partnerów oraz klientów Banku i tym samym wyróżnia „Mapę Okazji” na tle innych programów rabatowych, dostępnych na polskim rynku.

 

Klienci Alior Banku i Alior Sync mogą korzystać nie tylko z ofert promocyjnych partnerów,
ale również ze stałych rabatów w ramach produktów oferowanych przez Bank. Aplikacja jest dużym udogodnieniem m.in. dla posiadaczy Konta Rozsądnego w Alior Banku, oferującego 5% cashbacku za zakupy spożywcze. Dzięki „Mapie Okazji” klienci mogą szybko i łatwo odszukać ponad 4 000 sklepów największych sieci handlowych w Polsce.

Szczegółowe informacje o programie rabatowym „Mapa Okazji” dostępne są na stronie https://mapaokazji.alior.pl/.

 

Aplikację „Mapa Okazji” pobrania można pobrać z Google Play oraz App Store.

Źródło: Alior Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.