Strona główna Wiadomości Majówka z rabatami Citi Handlowy

Majówka z rabatami Citi Handlowy

Majówka z rabatami Citi Handlowy

Wraz z nadchodzącą majówką posiadacze Kart Citi Handlowy zyskują specjalne zniżki w sieci hoteli Zdrojowa Hotels i Dobry Hotel, w Zamku Topacz, oraz rabaty na wycieczki do Szwecji promem Stena Line.

 

Klienci Citi Handlowy oprócz regularnych rabatów w ramach Programu Rabatowego, który daje im zniżki nawet do 50% w ponad 4800 punktach usługowo-sprzedażowych w całej Polsce, mogą korzystać z tzw. „Gorących Ofert”. Aktualna lista zniżek:

  • Dobry Hotel– 10% rabatu na noclegi oraz dania z karty w sieci hoteli Dobry Hotel. Oferty nie łączą się.

  • Zdrojowa Hotels – 15% rabatu na noclegi, zabiegi SPA oraz gastronomię. Promocje nie łączą się. Oferta ważna do 26.06.2015.

  • Zamek Topacz – 15% rabatu na usługi noclegowe. Promocje nie łączą się. Oferta ważna do 13.05.2015.

  • Stena Line – Do 50% rabatu na wycieczki do Szwecji dla klientów Citi Handlowy. Aby skorzystać z oferty należy wpisać kod CITI” przy dokonywaniu płatności online Kartą Kredytową Citibank.

  • Interhome – 8% rabatu na produkty dostępne na stronie www.interhome.pl/citibank Przy dokonywaniu płatności w polu Kod Zniżki należy wpisać hasło „INTERHOME”. Oferta ważna do 27.06.2015.

Informacje o aktualnych „Gorących ofertach” klienci otrzymują w przesyłanych co dwa tygodnie mailingach. Dodatkowo o wszystkich ofertach bank informuje na fanpage Citihandlowy.pl, który ma ponad 150 tys. fanów oraz na stronie www.citirabaty.pl.

Program Rabatowy Kart Płatniczych Citi Handlowy to pierwszy tego typu program na polskim rynku, który wciąż pozostaje w czołówce, jeśli chodzi o liczbę partnerów oraz miejsc, w których klienci mogą skorzystać ze specjalnych zniżek.

 

Więcej o Programie Rabatowym na www.citirabaty.pl

Źródło: Citi Handlowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.