Lokata zachęcająca do działania

W Banku SMART i BIZ Banku od 1 czerwca można zakładać 3 albo 6-miesięczne lokaty z oprocentowaniem 2,65 proc. w skali roku.

 

Lokaty te dostępne są dla posiadaczy kont osobistych Banku SMART i BIZ Banku w bankowości internetowej. Natomiast dla tych, którzy nie chcą otwierać rachunku, Bank SMART ma ofertę lokat 3 i 6-miesięcznych oprocentowanych na poziomie 2,4 proc. w skali roku, dostępnych w Sklepie Lokat na stronie www.smartlokaty.pl.

 

Oprocentowanie w podanej wysokości dotyczy tzw. nowych środków czyli lokat, na których zostaną zdeponowane środki stanowiące nadwyżkę nad środkami już zdeponowanymi przez klienta w banku na dzień 16 maja 2016 r. Minimalna kwota wpłaty to 1 tys., a maksymalna 2 mln złotych.

 

– Stwierdziliśmy, że trzeba inspirować klientów do oszczędzania – mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor Departamentu Produktów Transakcyjnych i Depozytowych w Banku SMART. – Stąd nasza decyzja o atrakcyjnych stawkach oprocentowania dla nowych środków, co oczywiście ma zachęcać do działania i oszczędzania z naszym bankiem.

Źródło: Bank Smart

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.