Strona główna Wiadomości Lokata 4% na 6 miesięcy nawet do 30 000 zł

Lokata 4% na 6 miesięcy nawet do 30 000 zł

Lokata 4% na 6 miesięcy nawet do 30 000 zł

16 lipca 2015 roku, Toyota Bank wprowadzi do swojej oferty półroczną Lokatę 4%. Oferta skierowana będzie wyłącznie dla nowych klientów banku, którzy założą Konto Jedyne. Wysokie oprocentowanie lokaty jest stałe, a zdeponować będzie można aż 30 000 zł. Z tej wyjątkowej oferty, mogą skorzystać klienci, którzy złożą wniosek o Konto Jedyne do 31 lipca b.r. Wysokość depozytu oraz oprocentowania, czynią go atrakcyjną okazją dla osób planujących efektywnie ulokować swoje oszczędności.


W czwartek 16 lipca 2015 roku, Toyota Bank doda do swojej oferty depozytowej nową Lokatę 4%, która charakteryzować się będzie stałym i gwarantowanym oprocentowaniem. Na jednej lokacie Klient może zdeponować nawet 10 000 zł – jedna osoba może jednak założyć trzy depozyty, co finalnie pozwala na ulokowanie aż 30 000 zł. Tak korzystna oferta dostępna będzie tylko przez 2 tygodnie – jedynie do końca lipca b.r. będzie można złożyć wniosek.

 

Lokata skierowana jest wyłącznie do Klientów nieposiadających rachunku w banku w okresie od 16.07.2013 do 15.07.2015, którzy zdecydują się na założenie Konta Jedynego w Toyota Bank. Do rachunku Bank wyda także darmową kartę płatniczą, a samo prowadzenie konta jest bezpłatne dla wszystkich tych, których miesięczny obrót przekroczy 400 zł.

 

Uruchomienie lokaty będzie następowało po kontakcie telefonicznym z Infolinią banku.

Kapitalizacja odsetek na Lokacie 4% przyznawana będzie zaraz na koniec okresu trwania lokaty. Klienci będą także mieli możliwość jej odnowienia: zarówno z kapitałem i odsetkami łącznie, jak również z samym kapitałem – wówczas odsetki można pozostawić na Koncie Jedynym.

 

Limitowana oferta dostępna będzie pod linkiem:

http://toyotabank.pl/lokata_4_procent?utm_source=bankier.pl&utm_medium=porownywarki&utm_campaign=Lokata4

Źródło: Toyota Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.