Strona główna Wiadomości Lokata 2,7 proc. nieuzależniona w Banku SMART

Lokata 2,7 proc. nieuzależniona w Banku SMART

Lokata 2,7 proc. nieuzależniona w Banku SMART

W Banku SMART można założyć nową 3-miesięczną lokatę z oprocentowaniem 2,7 proc. w skali roku. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i osoby posiadające konto w Banku SMART i BIZ Banku.

 

Lokata dostępna jest w bankowości internetowej i mobilnej oraz w Sklepie Lokat na stronie www.smartlokaty.pl. Osoby, które chciałyby założyć lokatę i skorzystać z oprocentowania 2,7 proc. w skali roku nie muszą otwierać rachunku w Banku SMART. Oprocentowanie lokaty nie jest uzależnione od spełnienia żadnych dodatkowych warunków i obowiązuje dla kwot od 1 tys. do 2 mln złotych.

 

– Majowa akcja depozytowa ma przypomnieć o sile i atrakcyjności oferty oszczędnościowej Banku SMART -wyjaśnia Piotr Stankiewicz, dyrektor Departamentu Produktów Transakcyjnych i Depozytowych w Banku SMART. – Nasze konto jestbez gwiazdek, czyli bezwarunkowo darmowe i analogiczna zasada obowiązuje w depozytach. Dlatego nowa 3-miesięcznalokata na 2,7 proc. jest dla każdego: i naszych klientów, i osób, które dopiero zaczynają z nami oszczędzać.


Bank SMART to pierwszy mobilny europejski dyskont finansowy, przeznaczony dla ludzi ceniących czas i pieniądze. Oferuje proste mobilne konto dla klientów indywidualnych (SMART Konto) i firmowych (SMART Biznes Konto), w euro, dolarach, funtach brytyjskich i w złotych. Gwarantujemy bezpłatne prowadzenie konta, darmowe przelewy, a w przypadku kont firmowych także darmowe przelewy do ZUS i US. Konto można założyć przez aplikację na smartfonie czy tablecie. Bank na Androida i iOS jest do pobrania na stronie www.banksmart.pl , a także w sklepach Google Play i App Store. Aplikacja wyposażona jest w biometrię głosową, umożliwiającą zalogowanie się do Banku SMART głosem.

Źródło: Bank Smart

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.