Strona główna Wiadomości Limitowana oferta BGŻOptima – 2,3% na Lokacie Deklasującej

Limitowana oferta BGŻOptima – 2,3% na Lokacie Deklasującej

Limitowana oferta BGŻOptima – 2,3% na Lokacie Deklasującej

Ruszyła VI edycja Lokaty Deklasującej w BGŻOptima. W ramach limitowanej oferty dostępnych jest 5 000 czteromiesięcznych depozytów z oprocentowaniem 2,3 proc. Ofertą objęte będą tylko nowe środki deponowane w BGŻOptima.


Lokata Deklasująca to produkt regularnie pojawiający się w ofercie BGŻOptima, cieszący się dużą popularnością. W VI edycji lokaty klient może założyć do trzech depozytów o maksymalnej wartości 100 tys. zł każdy. Warunkiem skorzystania z promocyjnego oprocentowania na depozycie jest ulokowanie na nim nowych środków. Z promocji mogą również skorzystać nowi klienci, po założeniu bezpłatnego konta oszczędnościowego BGŻOptima. Jego aktualne oprocentowanie wynosi do 2,3 proc. w skali roku.

 

Pomimo niskich stóp procentowych BGŻOptima stara się regularnie oferować klientom atrakcyjne rozwiązania umożliwiające pomnażanie pieniędzy. Najnowsza edycja Lokaty Deklasującej jest jedną z najlepszych ofert lokat 4-miesięcznych na rynku, dostępna zarówno dla nowych jak i obecnych klientów– mówi Radosław Kozłowski, dyrektor marketingu BGŻOptima.

 

Aby skorzystać z oferty Lokaty Deklasującej trzeba się spieszyć. Produkt dostępny będzie tylko do 9 lutego 2017 r. lub do wyczerpania limitu 5 000 lokat. Kwota minimalna, potrzebna do założenia depozytu to 1 000 zł.

 

Szczegóły VI edycji Lokaty Deklasującej w BGŻOptima:

oprocentowanie 2,3 proc. w skali roku;

4 miesięczny okres trwania depozytu;

Oferta tylko na nowe środki;

Maksymalna liczba lokat dostępna dla jednego Klienta – 3;

Maksymalna wartość pojedynczej lokaty – 100.000 zł;

5 000 lokat w puli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.