Strona główna Wiadomości Konto Wyższej Jakości najlepszym rachunkiem osobistym

Konto Wyższej Jakości najlepszym rachunkiem osobistym

Konto Wyższej Jakości najlepszym rachunkiem osobistym

Konto Wyższej Jakości z oferty Alior Banku zajęło pierwsze miejsce w rankingu rachunków osobistych dla klientów tradycyjnych przygotowanym przez tygodnik Polityka. Autorzy zestawienia porównali ofertę ponad 20 banków obecnych na polskim rynku, oceniając je pod kątem blisko 20 kryteriów.


Redakcja tygodnika Polityka tworząc listę najlepszych kont bankowych dostępnych w Polsce, przygotowała oddzielne rankingi dla trzech typów rachunków: dla klientów internetowych,
dla klientów tradycyjnych oraz dla osób zamożnych. W ramach każdej kategorii, produkty oferowane przez banki były oceniane pod kątem kilkunastu kryteriów i odpowiednio punktowane

w zależności od dostępności i atrakcyjności usługi w danym banku. Banki, których konta uzyskały po zsumowaniu największą liczbę punktów znalazły się w czołówce rankingu.

W przypadku rankingu kont dla klientów tradycyjnych autorzy zestawienia brali pod uwagę m.in. liczbę placówek banku, koszt zlecenia przelewu w oddziale, wysokość prowizji za papierowy wyciąg, dostęp do bezprowizyjnych bankomatów, a także dostępność warunków umożliwiających darmowe prowadzenie rachunku.

 

Przy wymienionych założeniach, bezkonkurencyjne okazało się Konto Wyższej Jakości dostępne w ofercie Alior Banku. Jego posiadacze, którzy w danym miesiącu uzyskają wpływ na konto w wysokości minimum 2 500 złotych lub wykonają transakcje kartą na łączą kwotę nie mniejszą niż 700 złotych, nie zapłacą za prowadzenie konta, czy użytkowanie karty oraz za wszystkie inne operacje i usługi, realizowane zarówno w Internecie jaki i w oddziale. Bank gwarantuje również, że powyższe warunki pozostaną niezmienne przez minimum 5 lat. Dodatkową zaletą oferty Alior Banku podkreśloną przez redakcję jest dostęp do szerokiej sieci placówek bankowych.

 

Bank

 

Konto

 

Punkty

 

1.

 

Alior Bank

 

Konto Wyższej Jakości

 

109

 

2.

 

PKO BP

 

Konto bez granic

 

98

 

3.

 

Bank Pocztowy

 

Pocztowe Konto ZawszeDarmowe

 

96

 

4.

 

BPH

 

Kapitalne Konto

 

95

 

5.

 

Eurobank

 

Konto active

 

94

 

 

BPS

 

wygodne konto

 

94

 

Tabela: Najlepsze konta dla klientów tradycyjnych, miejsca 1-5, źródło: POLITYKA nr 25 (3014)


Wyniki rankingów przygotowanych przez redakcję tygodnika Polityka stanowią odzwierciedlenie atrakcyjnej i różnorodnej oferty Alior Banku skierowanej nie tylko do klientów ceniących sobie zalety bankowości tradycyjnej, ale również do osób aktywnie korzystających z bankowości internetowej i mobilnej. W kategorii najlepsze konto dla klienta internetowego zwyciężyło bowiem T-Mobile Konto dostępne w ramach T-Mobile Usługi Bankowe – nowatorskiego projektu stworzonego w ramach strategicznej współpracy wiodącego operatora komórkowego i Alior Banku.

 

Posiadacze wyróżnionego konta mogą korzystać m.in. z darmowego prowadzenia rachunku. bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, bezpłatnych przelewów internetowych, a dodatkowo, oprocentowanie części środków zgromadzonych na koncie może wynieść nawet do 3%.

 


Źródło: Alior Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.