Strona główna Wiadomości Konsultanci mBanku obecni 24h w mediach społecznościowych

Konsultanci mBanku obecni 24h w mediach społecznościowych

Konsultanci mBanku obecni 24h w mediach społecznościowych

mBank staje się jeszcze bardziej dostępny w mediach społecznościowych. Bank powołał specjalną grupę konsultantów, którzy na pytania klientów odpowiadają całą dobę.

mBank jest najczęściej ocenianą i komentowaną marką bankową w polskim internecie. Według badań NetMonitor Banking Review, w ubiegłym roku wspomniano o nim ponad 53 tys. razy. To prawie dwa razy częściej niż o banku zajmującym drugą lokatę w tym zestawieniu.

 

– Pytania i komentarze od internautów trafiają do nas całą dobę. Ich autorzy oczekują szybkiej odpowiedzi. Skoro więc nasi klienci nie śpią, bo siedzą na Facebooku czy Twitterze, to spać nie będziemy także my. Nowoczesna marka w sieci musi dopasowywać swoje działania do wymagań konsumentów i elastycznie odpowiadać na ich oczekiwania mówi Izabela Kwiatkowska, odpowiedzialna za komunikację marki w social media.

 

mBank powołał osobny zespół konsultantów wywodzących się z najbardziej doświadczonych ekspertów mLinii. Ich zadaniem jest odpowiadanie na pytania klientów zadane w social media oraz na najważniejszych portalach i forach internetowych. Zespół ten monitoruje przestrzeń internetową (nie tylko najważniejsze serwisy) i jest dostępny 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 

Dzięki zmianie, klienci mBanku w internecie będą mogli uzyskać szybką pomoc w przypadku pytań o działanie produktów i usług, ale również gdy napotkają na trudności. Wierzymy, że dzięki doświadczeniu i wiedzy eksperckiej naszych konsultantów, nasza komunikacja z klientami w sieci będzie pełniejsza tłumaczy Łukasz Wiktor, dyrektor biura obsługi klientów w mBanku.

Źródło: mBank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.