Klienci indywidualni Banku SMART mogą wnioskować o europejską kartę V PAY

Od dzisiaj Bank SMART jako pierwszy w Polsce uruchamia dla Klientów indywidualnych kartę V PAY. Europejska karta płatnicza V PAY została specjalnie zaprojektowana z myślą o krajach, w których bardziej popularne są lokalne rozwiązania płatnicze. Dzięki większej akceptowalności karty V PAY, np. w Niemczech, za każdą usługę lub towar można zapłacić tak, jakbyśmy posiadali konto i kartę w tamtejszym banku.

 

Klienci indywidualni Banku SMART, posiadający rachunek SMART Konto EU, mogą do niego zamówić europejską kartę V PAY. Klienci mogą zamówić kartę V PAY korzystając z Bankowości Mobilnej, Bankowości Internetowej oraz Serwisu Telefonicznego COK. O możliwości zamówienia karty V PAY dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz wydania jej dla pełnomocników oraz w ramach wniosku o dodatkowe SMART Konto, Bank SMART poinformuje w odrębnych komunikatach, po wdrożeniu usługi. Karta V PAY może zostać wydana również dla Klientów już posiadających kartę VISA do rachunku walutowego.

 

JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY KARTĄ V PAY A KARTĄ VISA?


Karta V PAY jest przeznaczona do dokonywania transakcji w Europie. W porównaniu do karty VISA ma ona blisko 100% akceptowalności w bankomatach i punktach sprzedaży. Akceptowana jest tak jak karta wydana w lokalnej sieci kraju, która często nie przyjmuje karty VISA. Natomiast kartą VISA można się posługiwać na terenie całego świata.

 

Opłaty za używanie karty V PAY Banku SMART:

  • 0 – za używanie lub 5, jeśli Klient posiada dwie karty w Banku SMART do rachunków osobistych,

  • 0 – za wydanie lub 5, jeśli Klient posiada kartę płatniczą do SMART Konta,

  • 0 – za wszystkie wypłaty z bankomatów w strefie euro

  • 0 – brak prowizji za przewalutowanie dla strefy euro

Jednocześnie przypominamy, że SMART Konto EU jest bezpłatne. Karta V PAY do SMART Konta EU to wolność korzystania ze środków zgromadzonych na rachunku osobistym w całej Europie euro. To także dostęp do najkorzystniejszych bankowych kursów EUR – PLN.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.