Strona główna Wiadomości Klienci Banku BGŻ ponownie zarobili ponad 7 proc.

Klienci Banku BGŻ ponownie zarobili ponad 7 proc.

Klienci Banku BGŻ ponownie zarobili ponad 7 proc.

Klienci, którzy we wrześniu ubiegłego roku skorzystali z Lokaty Inwestycyjnej EUR/PLN II w Banku BGŻ, zarobili tym razem 7,70 proc. w skali roku. Produkt był kierowany do osób, które wybrały strategię inwestowania połączonego z bezpieczeństwem zwrotu kapitału.

 

Oprocentowanie lokaty uzależnione było od zachowania kursu EUR/PLN w okresie od 25 września 2012 r. do 25 września 2013 roku. Tak jak przewidywali analitycy Banku BGŻ, zmniejszenie wahań kursu EUR wobec PLN w czasie trwania lokaty było skutkiem wprowadzenia programów pomocowych dla najbardziej dotkniętych kryzysem państw strefy euro. Pozwoliło to klientom odnotować duży zwrot z ulokowanego kapitału.

– To kolejny bardzo dobry wynik. Cieszymy się, że produkty Banku BGŻ przynoszą naszym klientom atrakcyjny zysk – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ. Do końca września trwa subskrypcja XXXI  Lokaty Inwestycyjnej, której oprocentowanie uzależnione jest  od wzrostu WIBOR 3M w perspektywie roku. Mam nadzieję, że wyniki lokaty będą równie atrakcyjne – dodał Andrzej Budasz.

Lokatę inwestycyjną mógł otworzyć każdy, kto zainwestował min. 4.000 zł. W obecnej subskrypcji do otwarcia lokaty wystarczy 1.000 zł.

Źródło: Bank BGŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.