Karta zakupowa na paliwo dla klientów ING Lease

ING Lease przygotował atrakcyjną ofertę dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. Klienci, którzy od 20 kwietnia do 30 czerwca bieżącego roku podpiszą umowę o leasing, otrzymają kartę zakupową o wartości 100 zł do wykorzystania na stacjach Orlen. Oferta dotyczy finansowania pojazdów osobowych i dostawczych o ładowności do 3,5 t. oraz motocykli.


ING Lease oferuje klientom uproszczone procedury oraz minimum formalności, a decyzje kredytowe podejmowane są do 24 godzin od momentu złożenia wniosku. Różnorodna oferta pozwala na sfinansowanie zarówno nowych, jak i używanych środków trwałych, maszyn i urządzeń, środków transportu, sprzętu biurowego, sprzętu medycznego, nieruchomości oraz wielu innych przedmiotów.

 

Leasing w ING dostępny jest również dla firm, które rozpoczynają swoją działalność gospodarczą. Przedsiębiorcy od razu, po założeniu firmy, bez zbędnych formalności oraz w krótkim czasie mogą uzyskać możliwość sfinansowania samochodu w Programie ING Auto.

 

Z myślą o zabezpieczeniu przed ryzykiem prowadzenia działalności gospodarczej, ING Lease oferuje produkty objęte ochroną ubezpieczeniową – zarówno komunikacyjną, majątkową, jak i chroniącą przed nieprzewidzianymi i ryzykownymi sytuacjami. Dodatkowo, w ramach bezpłatnej usługi ING Likwidacja Szkód, spółka zapewnia kompleksową pomoc w procesie ich likwidacji.

 

Klienci ING Lease mają dostęp do bezpłatnego Portalu Dokumentów EBOK, który pozwala na bieżące monitorowanie ważnych informacji oraz korzystanie z elektronicznych faktur, co znacznie przyśpiesza obieg dokumentów.

Źródło: ING Bank Śląski

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.