Strona główna Wiadomości Karta Kredytowa Citibank PremierMiles nagrodzona

Karta Kredytowa Citibank PremierMiles nagrodzona

Karta Kredytowa Citibank PremierMiles nagrodzona

Karta Kredytowa Citibank PremierMiles dla podróżujących znalazła się na podium w konkursie Business Traveller Poland Awards 2015 w kategorii Najlepsza Karta dla Podróżującego Biznesmena. Nagroda została wręczona 17 lutego podczas Gali magazynu Business Traveller Award.

Już po raz trzeci czytelnicy polskiej edycji magazynu oraz biznesmeni wybrali najlepsze według nich marki związane z podróżami. Nagroda została przyznana w ponad trzydziestu kategoriach.

 

Nagroda Business Traveller Award to dla nas cenny dowód uznania ze strony klientów, potwierdzenie trafności wprowadzonej w 2014 nowej oferty dla podróżujących po świecie – powiedział Marcin Domagała, dyrektor  Departamentu Zarządzania Produktem Karta Kredytowa w Citi Handlowy.

 

Wprowadzona na rynek karta PremierMiles to unikalny na polskim rynku program lojalnościowy realizowany we współpracy z 13 międzynarodowymi partnerami. Mile gromadzone na karcie mogą być wymieniane na bilety lotnicze oraz pobyty w hotelach na całym świecie, ale także mogą być realizowane w ramach tzw. cashback i przeznaczane na dowolny cel zakupowy.  Karta Citi PremierMiles to również istotny element wzmacniania pozycji lidera Citi Handlowy w segmentach klientów zamożnych.

 

Business Traveller powstał w 1976 roku w Londynie, w Polsce miesięcznik ukazuje się od 2009 roku. Plebiscyty organizowane są przezBusiness Traveller na całym świecie. W wydarzeniu udział wzieli między innymi przedstawiciele linii lotnicznych, sieci hotelowych z całego świata oraz sektora bankowego.

Źródło: Citi Handlowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.