Strona główna Wiadomości Kadr na Konto ING Direct

Kadr na Konto ING Direct

Kadr na Konto ING Direct

ING Bank Śląski przygotował konkurs fotograficzny „Małe wielkie odkrycie” dla osób, które założą Konto Direct. Do wygrania są atrakcyjne nagrody – aparaty fotograficzne Samsung NX300 i smartfony Samsung Galaxy S4, o łącznej wartości ponad 260 tys. zł.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu dowolnym aparatem fotograficznym lub telefonem komórkowym zdjęcia obrazującego temat „Małe wielkie odkrycie”.  Fotografia może przedstawiać sytuację zaaranżowaną przez autora zdjęcia lub zjawisko przyrodnicze, społeczne, kulturowe itp. Prace zostaną ocenione m.in. przez znanych blogerów – Michała Koralewskiego, pasjonata fotografii mobilnej i laureata prestiżowego Mobile Photo Awards, oraz Alexa Palecznego, autora jednego z najdłużej działających blogów fotograficznych Futomaki.pl.

Konkursowi towarzyszą działania w mediach społecznościowych. W aplikacji na profilu ING Banku Śląskiego na Facebooku publikowane będą zdjęcia wykonane przez uczestników zabawy. Użytkownicy portalu będą mogli je „polubić” oraz skomentować, grając o dodatkowe nagrody.  Opinie internautów nie będę miały wpływu na wyniki konkursu fotograficznego, którego zwycięzców wyłonią członkowie jury.

W konkursie „Małe wielkie odkrycie” mogą wziąć udział osoby, które nie posiadają rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w ING Banku Śląskim na dzień 2 czerwca br. i do 5 lipca br. założą Konto Direct. Klienci mogą skorzystać z możliwości otwarcia rachunku w oddziale Banku, potwierdzając swoje dane przelewem lub tradycyjnie podpisując umowę dostarczoną przez kuriera.  Warunkiem pozwalającym wziąć udział w zabawie jest dokonanie na nowo otwarte konto przelewu lub wpłaty w wysokości 100 zł do 21 lipca br. Szczegóły konkursu są dostępne w regulaminie zamieszczonym na stronie www.malewielkieodkrycie.pl.

Konto Direct to wielofunkcyjne i nowoczesne konto, które oprócz benefitów rachunku internetowego oferuje m.in. dostęp do bankowości mobilnej ING BankMobile, systemu zarządzania finansami Finansometr oraz umożliwia zamówienie Mojej Karty ING. Ta ostatnia zaleta może się cieszyć szczególnym zainteresowaniem uczestników konkursu, ponieważ pozwala zaprojektować wizerunek karty z użyciem własnej grafiki lub zdjęcia.

Źródło: ING Bank Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.