Strona główna Wiadomości ING bloguje o pracach nad nowym systemem bankowości elektronicznej

ING bloguje o pracach nad nowym systemem bankowości elektronicznej

ING bloguje o pracach nad nowym systemem bankowości elektronicznej

ING Bank Śląski uruchomił blog, na którym relacjonuje prace nad nowym systemem bankowości internetowej i mobilnej Moje ING, którego premiera jest planowana w drugiej połowie 2015 r.


Na blogu, dostępnym pod adresem www.liczasieludzie.pl, bank będzie na bieżąco informował o projekcie Moje ING. Na stronie będzie można dowiedzieć się jaka filozofia przyświeca budowie  nowego systemu, w jakiej metodologii są prowadzone prace, a także poznać osoby nad nim pracujące. W tworzenie bloga zostali zaangażowani twórcy systemu programiści, menadżerowie projektu, graficy, specjaliści od UX itd. Informacje będą publikowane m.in. w formie krótkich relacji i wywiadów wideo i materiałów koncepcyjnych. W ten sposób ING będzie pokazywał kulisy budowania systemu Moje ING.

 

Blog jest kontynuacją akcji prowadzonej na platformie www.liczasieludzie.pl, na której bank pytał internautów, co się dla nich liczy w dzisiejszym bankowaniu. W sumie wpłynęło ponad 1500 odpowiedzi i sugestii, w których najczęściej wskazywano na prostotę i funkcjonalność, a także elastyczność i mobilność rozwiązań. Użytkownikom aplikacji mobilnych zależy przede wszystkim na łatwym i szybkim skorzystaniu z usług banku niezależnie od czasu, miejsca czy urządzenia. W akcje zaangażowali się znani trendsetterzy m.in. Monika Mikowska – autorka bloga jestem.mobi oraz Przemek Pająk, twórca spidersweb.pl. Zebrane opinie są cenną bazą wiedzy wykorzystywaną przy tworzeniu nowego systemu bankowości internetowej i mobilnej Moje ING.

Źródło: ING Bank Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.