Strona główna Wiadomości ING BankMobile na Windows Phone 8

ING BankMobile na Windows Phone 8

ING BankMobile na Windows Phone 8

ING Bank Śląski udostępnił aplikację bankowości mobilnej ING BankMobile użytkownikom telefonów z systemem Windows Phone 8. To kolejna platforma, obok iOS i Android, która pozwala korzystać z bankowości internetowej banku w formie aplikacji. ING BankMobile od momentu udostępnienia został pobrany już ponad 300 tys. razy.

 

– Windows Phone 8 cieszy się coraz większą popularnością w Polsce. W odpowiedzi na oczekiwania  klientów korzystających z tej platformy podjęliśmy decyzję o przygotowaniu dla nich aplikacji mobilnej. Zależy nam, aby z zalet bankowości mobilnej mogło korzystać jak najwięcej naszych klientów. Z naszych obserwacji wynika, że jeżeli klient pobierze ING BankMobile, szybko przekonuje się do tej formy kontaktu z bankiem i aktywnie korzysta z aplikacji. Dlatego bardzo nas cieszy, że liczba pobrań ING BankMobile przekroczyła już 300 tys. Tym bardziej, że ponad 90% użytkowników deklaruje, że poleciłoby naszą aplikację swoim bliskim – powiedział Szymon Mitoraj, dyrektor Departamentu Bankowości Internetowej i Mobilnej w ING Banku Śląskim.

 

Aplikacja ING BankMobile pozwala m.in. na wykonanie przelewów, sprawdzenie stanu rachunków bieżących i oszczędnościowych, historii transakcji kartą oraz kursów walut, a także spłatę karty kredytowej i doładowanie telefonu. W sierpniu br. ING Bank Śląski udostępnił wersję na tablety, która pozwala ponadto m.in. dokonać spłaty kredytu i wykonać przelew z karty kredytowej, a także korzystać z części funkcji Finansometru, narzędzia do zarządzania budżetem domowym.

 

Aplikacja ING BankMobile została przygotowana na urządzenia z systemem Windows Phone 8.0 i nowszym, Android 2.2 i nowszym oraz iOS 4.2 i nowszym. Instrukcje jak zainstalować aplikację znajdują się na stronie ING Banku Śląskiego. Dla klientów korzystających z innych systemów bank udostępnia mobilną wersję ING BankOnLine pod adresem http://lajt.ingbank.pl/.

Źródło: ING Bank Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.