ING Bank Śląski spotkał się z biznesem w Żyrardowie

ING Bank Śląski zorganizował kolejne spotkanie z przedsiębiorcami w ramach akcji „Biznes polega na chwytaniu okazji, a Twój biznes polega na Tobie”. Tym razem w Żyrardowie, swoim doświadczeniem dzielili się prelegenci – Grzegorz Albrecht i Jakub B. Bączek.

Wiemy, że małe firmy potrzebują wiedzy aby rosnąć ale niekoniecznie tej książkowej. Dlatego zaprosiliśmy specjalistów spoza branży finansowej. Zależy nam, aby klienci dostali coś co będzie wartością dodaną i równocześnie udowodni, że dzięki ING mogą być o krok do przodu w życiu i w biznesie – powiedziała Aleksandra Ślęzak, Dyrektor Regionalna ds. Detalicznych w ING Banku Śląskim.

Podczas spotkań ING z biznesem prelegenci przekazują zaproszonym przedsiębiorcom praktyczne wskazówki jak prowadzić firmę. Odpowiadają na ważne pytania dotyczące wykorzystania szans i trendów, inspirują do zmian i motywują do ich wdrożenia.

Wśród prelegentów:

Grzegorz Albrecht – przedsiębiorca, który projektuje i wprowadza na rynek nowe produkty i usługi a oprócz tego wykładowca, mentor i prelegent. Podpowiada, gdzie szukać inspiracji do rozwoju i jak wykorzystać nadarzające się okazje, aby z sukcesem rozwijać swoją firmę.

Jakub B. Bączek – przedsiębiorca, autor książek, podróżnik i znany w Polsce motywator. Człowiek wszechstronny, w swoich wystąpieniach zawsze dzieli się wiedzą, którą zdobył podczas barwnej drogi zawodowej. Przekazuje pozytywną energię, udziela praktycznych wskazówek, które pomogą stawić czoła każdemu wyzwaniu.

Źródło: ING Bank Śląski

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.