Strona główna Wiadomości Inbank z kampanią „3 x 0 zł” – będą zmiany w ofercie kredytów gotówkowych

Inbank z kampanią „3 x 0 zł” – będą zmiany w ofercie kredytów gotówkowych

Inbank z kampanią „3 x 0 zł” – będą zmiany w ofercie kredytów gotówkowych

Inbank Polska wprowadza zmiany w ofercie jednego ze swoich sztandarowych produktów, kredytu gotówkowego. Od 26 września wystartowała kampania „3 x 0 zł”, komunikująca unikalne cechy kredytu gotówkowego w Inbank – zmniejszenie prowizji wyjściowej, brak dodatkowych kosztów udzielenia kredytu oraz likwidację opłaty za wcześniejszą spłatę.

 

Kredyt gotówkowy Inbank to jeden z głównych produktów w ofercie banku. Klienci mogą wnioskować o dostępny całkowicie online produkt w kwocie od 2 tys. do 50 tys., rozkładając spłatę na okres od 4 do 72 miesięcy. Zgodnie z nowymi zasadami obniżeniu ulegnie prowizja wyjściowa – wysokość ustalana indywidualnie  będzie wynosić już od  0%.

W Inbank stawiamy na wygodę klientów i dopasowujemy się do ich potrzeb. Dlatego też już jakiś czas temu wydłużyliśmy okres spłaty do 72 miesięcy, tak aby jeszcze łatwiej mogli dopasować zobowiązania kredytowe i wysokość raty do budżetu domowego. Aby zapewnić im jeszcze większy komfort zarządzania kredytem, zmniejszyliśmy prowizję kredytową oraz postanowiliśmy zrezygnować z opłaty za jego wcześniejszą spłatę – komentuje Maciej Marchewicz, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Inbank.

Obniżenie prowizji oraz brak opłaty za wcześniejszą spłatę kredytu uzupełnia całkowity brak kosztów dodatkowych związanych z zaciągnięciem kredytu.

Nasz kredyt dostępny jest jak wszystkie produkty w Inbank w 100% online, a więc klient ma całkowitą swobodę wnioskowania, w dowolnym miejscu i czasie. Poza tym w Inbank nie stawiamy klientom żadnych dodatkowych wymagań. Nie przedstawiamy mu ofert wiązanych, ani też nie oczekujemy, aby korzystał z produktów innych instytucji, np. z drogiego ubezpieczenia. Dostaje tylko to czego potrzebuje, samodzielnie wyznaczając kwotę i czas spłaty kredytu – dodaje Maciej Marchewicz.

Oprocentowanie kredytu jest stałe i wynosi 8,99%.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.