HEXA BANK Spółdzielczy laureatem rankingu Superfirma 2013

HEXA BANK Spółdzielczy laureatem tegorocznej edycji rankingu „SUPERFIRMY 2013” organizowanego przez Gazetę Współczesną, Wyższą Szkoła Ekonomiczną w Białymstoku oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku.

 

23 maja 2013 Prezes Hexa Banku Spółdzielczego Piotr Kaczyński podczas uroczystej ceremonii odebrał statuetkę SUPERFIRMY 2013 oraz wyróżnienie za działalność na rzecz lokalnej społeczności.

 

Ranking SUPERFIRMY to jedyny konkurs w Polsce dla firm odpowiedzialnych społecznie prowadzony na poziomie województwa. Tytuł przyznawany jest firmom prowadzonym
z zasadami poszanowania lokalnych społeczności, szacunku dla pracowników, rozwoju kompetencji kadry czy dbania o szeroko pojęte środowisko.

 

– To dla nas wielkie wyróżnienie i jest nam niezwykle miło, że nasza praca została zauważona. Społeczna odpowiedzialność od początku istnienia banku spółdzielczego jest wpisana w filozofię działania i codzienną praktykę, a hasło przewodnie Hexa Banku „otwieramy możliwości” staramy się realizować nie tylko w kontekście biznesowym, ale przede wszystkim w wymiarze społecznym – powiedział Piotr Kaczyński.

Źródło: HEXA BANK Spółdzielczy

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.