Strona głównaWiadomościHEXA BANK Spółdzielczy laureatem rankingu Superfirma 2013

HEXA BANK Spółdzielczy laureatem rankingu Superfirma 2013

HEXA BANK Spółdzielczy laureatem tegorocznej edycji rankingu „SUPERFIRMY 2013” organizowanego przez Gazetę Współczesną, Wyższą Szkoła Ekonomiczną w Białymstoku oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku.

 

23 maja 2013 Prezes Hexa Banku Spółdzielczego Piotr Kaczyński podczas uroczystej ceremonii odebrał statuetkę SUPERFIRMY 2013 oraz wyróżnienie za działalność na rzecz lokalnej społeczności.

 

Ranking SUPERFIRMY to jedyny konkurs w Polsce dla firm odpowiedzialnych społecznie prowadzony na poziomie województwa. Tytuł przyznawany jest firmom prowadzonym
z zasadami poszanowania lokalnych społeczności, szacunku dla pracowników, rozwoju kompetencji kadry czy dbania o szeroko pojęte środowisko.

 

– To dla nas wielkie wyróżnienie i jest nam niezwykle miło, że nasza praca została zauważona. Społeczna odpowiedzialność od początku istnienia banku spółdzielczego jest wpisana w filozofię działania i codzienną praktykę, a hasło przewodnie Hexa Banku „otwieramy możliwości” staramy się realizować nie tylko w kontekście biznesowym, ale przede wszystkim w wymiarze społecznym – powiedział Piotr Kaczyński.

Źródło: HEXA BANK Spółdzielczy

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular