Strona główna Wiadomości Getin Fleet nowym graczem w branży wynajmu i zarządzania flotą

Getin Fleet nowym graczem w branży wynajmu i zarządzania flotą

Getin Fleet nowym graczem w branży wynajmu i zarządzania flotą

Getin Fleet S.A. to nowa spółka z Grupy Getin Noble Bank S.A., która rozpoczęła swoją działalność operacyjną na polskim rynku Car Fleet Management (CFM) w lipcu br. Firma oferuje szeroki pakiet rozwiązań w zakresie wynajmu, finansowania i zarządzania flotą pojazdów służbowych.


Polski rynek CFM notuje konsekwentny wzrost. Liczba podmiotów korzystających z oferty firm wynajmujących pojazdy służbowe stale wzrasta. Klienci chcąc minimalizować ryzyko związane z zarządzaniem flotą i unikać zamrażania środków finansowych, coraz chętniej decydują się na outsourcing. Jak wynika z raportu Instytutu Keralla Research, pod koniec 2012 roku z outsourcingu samochodów korzystało ponad 17 tys. klientów, co stanowiło wzrost o 3,9 proc. w porównaniu do roku poprzedniego.

 

– Outsourcing firmowych flot samochodowych jest przyszłością zarówno dla małych i średnich
przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji. Jest to rozwiązanie, które pozwala firmie optymalizować koszty, oszczędzać czas i bardziej efektywnie wykorzystywać zasoby ludzkie
– mówi Tomasz Ślepowroński, prezes zarządu Getin Fleet. Jestem przekonany, że oferta Getin Fleet, przygotowana przez doświadczonych ekspertów, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


Getin Fleet S.A. to  firma outsourcingu usług wynajmu samochodów zbudowana przez specjalistów z branży CFM z wieloletnim doświadczeniem, oferująca elastyczne formy finansowania i zarządzania flotą pojazdów osobowych i użytkowych do 3,5 t. Strategią firmy jest utrzymywanie długotrwałych partnerskich relacji z klientami w celu wsparcia ich administracji i obsługi związanej z posiadaniem floty samochodowej. W pakiecie świadczeń znajduje się szeroki wachlarz dostosowanych do potrzeb klienta i praktycznych produktów i usług dla firm: wynajem długoterminowy, leasing operacyjny, leasing finansowy, leasing zwrotny, leasing mobilny oraz zarządzanie flotą. Dzięki przynależności do Grupy Getin Noble Bank, dynamicznie rozwijającej się polskiej grupy kapitałowej, spółka jest bezpiecznym i stabilnym partnerem biznesowym.

 

Więcej informacji na temat Getin Fleet znajduje się na stronie www.getinfleet.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.