Strona główna Wiadomości Getin Bank wśród finalistów konkursu "Dobry Wzór 2013"

Getin Bank wśród finalistów konkursu "Dobry Wzór 2013"

Getin Bank wśród finalistów konkursu "Dobry Wzór 2013"

Karta debetowa MasterCard Display, nowoczesny produkt Getin Banku, znalazł się w gronie finalistów ogólnopolskiego konkursu „Dobry Wzór 2013”na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku.Konkurs organizowany jest po raz dwudziesty przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

 

Eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego docenili rozwiązania jakie zaproponował swoim klientom Getin Bank. W tym roku do finału konkursu Dobry Wzór 2013 została nominowana karta debetowa MasterCard Display. To pierwsza na świecie karta interaktywna z wyświetlaczem, która łączy tradycyjne funkcje płatnicze z możliwością komunikowania się z bankiem bez używania komputera czy telefonu. Dzięki zamontowanemu w karcie ciekłokrystalicznemu wyświetlaczowi oraz mini klawiaturze można m.in.: sprawdzić stan swojego rachunku, przeczytać wiadomości od Banku oraz wykorzystać ją jako token do bankowości internetowej Getin Banku.

 

Konkurs Dobry Wzór, który organizowany jest w Polsce od 20 lat, udowadnia, że na naszym rynku pojawiają się coraz lepsze, funkcjonalne i zaprojektowane z pomysłem oraz smakiem produkty” – mówi Natalia Załęcka, Dyrektor Marketingu Getin Noble Bank. „Sama obecność w gronie finalistów jest dla nas ważnym wyróżnieniem. Staramy się aby nasze produkty i usługi były proste, łatwe i wygodne w użyciu dla wszystkich, nie zapominając przy tym o estetyce i pięknie ich wykonania”.


Ogólnopolski konkurs Dobry Wzór 2013 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku, to przedsięwzięcie, które promuje polskie i zagraniczne produkty najwyższej jakości w siedmiu kategoriach: dom, praca, sfera publiczna, usługi, nowe technologie, grafika użytkowa i opakowania oraz nowe materiały produkcyjne. W każdej z nich jury wyłoni laureatów i przyzna nagrody Dobry Wzór 2013. Najlepszy polski produkt lub usługa zostanie nagrodzona przez Ministra Gospodarki znakiem Wzór Roku 2013, a prezes Instytutu Wzornictwa Przemysłowego wyróżni najlepszego projektanta tytułem Designer Roku 2013.


Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom odbędzie się podczas uroczystej gali 24 października br. w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Towarzyszyć jej będzie uroczyste otwarcie wystawy Dobry Wzór 2013, na której zostaną wyeksponowane finałowe produkty i usługi.

 

Karta Getin Banku została już wcześniej doceniona przez międzynarodowe grono ekspertów. W czerwcu br. MasterCard Display otrzymała prestiżowy tytuł Światowej Innowacji w kategorii Innovation Lions podczas Międzynarodowego Festiwalu Reklamy Cannes Lions.

 

Getin Noble Bank S.A.

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.