Getin Bank wśród finalistów konkursu "Dobry Wzór 2013"

Karta debetowa MasterCard Display, nowoczesny produkt Getin Banku, znalazł się w gronie finalistów ogólnopolskiego konkursu „Dobry Wzór 2013”na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku.Konkurs organizowany jest po raz dwudziesty przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

 

Eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego docenili rozwiązania jakie zaproponował swoim klientom Getin Bank. W tym roku do finału konkursu Dobry Wzór 2013 została nominowana karta debetowa MasterCard Display. To pierwsza na świecie karta interaktywna z wyświetlaczem, która łączy tradycyjne funkcje płatnicze z możliwością komunikowania się z bankiem bez używania komputera czy telefonu. Dzięki zamontowanemu w karcie ciekłokrystalicznemu wyświetlaczowi oraz mini klawiaturze można m.in.: sprawdzić stan swojego rachunku, przeczytać wiadomości od Banku oraz wykorzystać ją jako token do bankowości internetowej Getin Banku.

 

Konkurs Dobry Wzór, który organizowany jest w Polsce od 20 lat, udowadnia, że na naszym rynku pojawiają się coraz lepsze, funkcjonalne i zaprojektowane z pomysłem oraz smakiem produkty” – mówi Natalia Załęcka, Dyrektor Marketingu Getin Noble Bank. „Sama obecność w gronie finalistów jest dla nas ważnym wyróżnieniem. Staramy się aby nasze produkty i usługi były proste, łatwe i wygodne w użyciu dla wszystkich, nie zapominając przy tym o estetyce i pięknie ich wykonania”.


Ogólnopolski konkurs Dobry Wzór 2013 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku, to przedsięwzięcie, które promuje polskie i zagraniczne produkty najwyższej jakości w siedmiu kategoriach: dom, praca, sfera publiczna, usługi, nowe technologie, grafika użytkowa i opakowania oraz nowe materiały produkcyjne. W każdej z nich jury wyłoni laureatów i przyzna nagrody Dobry Wzór 2013. Najlepszy polski produkt lub usługa zostanie nagrodzona przez Ministra Gospodarki znakiem Wzór Roku 2013, a prezes Instytutu Wzornictwa Przemysłowego wyróżni najlepszego projektanta tytułem Designer Roku 2013.


Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom odbędzie się podczas uroczystej gali 24 października br. w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Towarzyszyć jej będzie uroczyste otwarcie wystawy Dobry Wzór 2013, na której zostaną wyeksponowane finałowe produkty i usługi.

 

Karta Getin Banku została już wcześniej doceniona przez międzynarodowe grono ekspertów. W czerwcu br. MasterCard Display otrzymała prestiżowy tytuł Światowej Innowacji w kategorii Innovation Lions podczas Międzynarodowego Festiwalu Reklamy Cannes Lions.

 

Getin Noble Bank S.A.

Źródło: Getin Noble Bank

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.