Esbank Bank Spółdzielczy nagrodził za oszczędzanie

 PSP w Jedlnie oraz PSP w Płoszowie – to zwycięzcy tegorocznego Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności, działających przy ESBANKU Banku Spółdzielczym. Tuż przed końcem roku szkolnego Bank podsumował całoroczną rywalizację Szkół w dwóch kategoriach.

 

Komisja Konkursowa sprawozdania uczestników Konkursu SKO w roku szkolnym 2016/2017 podsumowała na początku czerwca, doceniając ogromne zaangażowanie Szkół, Opiekunów oraz Uczniów – Członków Szkolnych Kas Oszczędności we wspólne promowanie idei oszczędzania od najmłodszych lat.

 

Szkolne Kasy Oszczędności działające przy ESBANKU Banku Spółdzielczym to praktyczne promowanie idei oszczędzania oraz wsparcie dla placówek oświatowych w przygotowaniu uczniów do bezpiecznego i świadomego korzystania z produktów oraz usług bankowych. Ale nie tylko – to także szansa dla uczniów i szkół na cenne nagrody. Tegoroczna edycja Konkursu SKO w ESBANKU Banku Spółdzielczym odbyła się w dwóch kategoriach – do i powyżej 150 uczniów.

 

Dyplomy za I miejsce w obu kategoriach oraz nagrody w postaci bonów na zakup książek o wartości 300 zł otrzymały PSP w Jedlnie oraz w PSP w Płoszowie. II miejsce oraz bony o wartości 200 zł zdobyły PSP w Brudzicach oraz PSP nr 1 w Radomsku. Dodatkowo do 3 najaktywniej oszczędzających członków SKO w każdej placówce biorącej udział w Konkursie trafiły nagrody indywidualne.

 

Edukacja ekonomiczna to jeden z elementów Strategii Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w ESBANKU Banku Spółdzielczym, który wspiera wszechstronny rozwój i budowanie ekonomicznej świadomości lokalnej społeczności.

 

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.