Strona główna Wiadomości Elektroniczny portfel V.me w Raiffeisen Polbanku

Elektroniczny portfel V.me w Raiffeisen Polbanku

Elektroniczny portfel V.me w Raiffeisen Polbanku

Raiffeisen Polbank jako trzeci bank w Polsce udostępniłelektroniczny portfel V.me by Visa służący do wygodnego i bezpiecznego płacenia w Internecie.


Poszerzanie oferty wygodnych i bezpiecznych form płatności, szczególnie w Internecie, jest jednym z kluczowym kierunków rozwoju biznesu kartowego w Raiffeisen Polbanku. Bank obserwuje i weryfikuje dostępne na rynku rozwiązania, wybierając te, które gwarantują najwyższą jakość, są szeroko dostępne, bezpieczne i proste w użyciu.

 

Jego najnowszą propozycją jest udostępniona właśnie usługa V.me by Visa, czyli elektroniczny portfel stworzony przez organizację Visa na potrzeby płatności internetowych. Najłatwiej go założyć przez stronę internetową: https://raiffeisenpolbank.pl.v.me. Rozwiązanie jest dostępne dla wszystkich użytkowników kart płatniczych – nie tylko klientów Raiffeisen Polbanku.

 

Cały jednorazowy proces rejestracji trwa kilka chwil: należy podać adres e-mail, ustanowić hasło oraz dodać karty do portfela. Można w nim umieścić dowolne karty (debetowe, kredytowe, pre-paid czy charge) wydane przez polski bank, zarówno z logo Visa jak i innych organizacji płatniczych. Następnie, podczas płacenia w Internecie, wystarczy wybrać formę płatności V.me by Visa, zalogować się do portfela i wskazać kartę, z której zostanie pobrana należność. Proces płatności odbywa się w czasie rzeczywistym, bez konieczności każdorazowego wpisywania długiego numeru karty i kodów bezpieczeństwa.

 

„Przygotowane przez nas rozwiązanie odpowiada na najważniejsze potrzeby klientów związane z płatnościami w Internecie. Udostępniamy portfel otwarty, co oznacza, że klienci będą mogli umieścić w nim wszystkie posiadane przez siebie karty i płacić w wygodny sposób przy każdej transakcji internetowej. Zależy nam na dostarczaniu najwygodniejszych rozwiązań płatniczych, dlatego przed nami kolejne wdrożenia, odpowiadające na potrzeby klientów w każdej sferze bankowania” – mówi Marcin Chruściel, Dyrektor ds. Biznesu Kartowego i Płatności Mobilnych w Raiffeisen Polbanku.

 

„Dokonywanie zakupów online staje się coraz popularniejsze wśród polskich konsumentów. Poprzez portfel V.me by Visa mogą płacić w internecie w sposób łatwy, szybki i bezpieczny. Do danych karty dostęp ma jedynie bank-wydawca portfela, a usługa jest chroniona wielowarstwowym systemem zabezpieczeń Visa” – komentuje Małgorzata Ciszecka, menedżer odpowiedzialna w Visa Europe za rozwój portfela V.me by Visa w Polsce. „Za pomocą V.me by Visa zapłacimy dzisiaj w e-sklepach odpowiadających za prawie połowę obrotów generowanych w polskim handlu internetowym, a sieć akceptacji portfela w całej Europie przekracza 40 tys. sklepów online” – dodaje.

 

Portfel V.me by Visa dostępny jest w Raiffeisen Polbanku bezpłatnie. Korzystanie z niego uprawnia do udziału w różnych promocjach, o których klienci będą regularnie informowani.

Źródło: Raiffeisen Polbank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.