Strona główna Wiadomości Dni Otwarte kredytów hipotecznych w PKO Banku Polskim

Dni Otwarte kredytów hipotecznych w PKO Banku Polskim

Dni Otwarte kredytów hipotecznych w PKO Banku Polskim

Marża nawet 1,3 p.p. oraz zerowa prowizja. To warunki kredytu WŁASNY KĄT hipoteczny, z którego mogą skorzystać klienci PKO Banku Polskiego oraz PKO Banku Hipotecznego podczas organizowanej kolejnej edycji Dni Otwartych kredytów hipotecznych.


Rozpoczęła się kolejna edycja akcji Dni Otwarte kredytów hipotecznych w placówkach PKO Banku Polskiego. Wszyscy, którzy od 22 czerwca do 10 lipca 2015 roku wypełnią i złożą w placówce Banku deklarację udziału w Dniach Otwartych, a także do 14 sierpnia br. złożą kompletny wniosek o udzielenie kredytu oraz podpiszą umowę kredytu w terminie do 30 dni licząc od dnia podjęcia decyzji kredytowej, będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty, tj. z marży od 1,3% i prowizji 0% w przypadku kredytu Własny Kąt hipoteczny.

 

Prowizja 0% dostępna jest przy skorzystaniu z 4-letniego ubezpieczenia od utraty pracy i hospitalizacji, zaś wysokość marży zależy m.in. od kwoty kredytu, wkładu własnego i produktów, jakie posiada bądź z których skorzysta klient.

 

Kredyt WŁASNY KĄT hipoteczny umożliwia sfinansowanie nawet do 90 proc. wartości nieruchomości, a okres kredytowania może wynieść maksymalnie 35 lat. Dodatkowo każdego roku klienci będą mogli skorzystać z „wakacji kredytowych”, czyli jednego miesiąca bez konieczności spłacania raty. Karencja w spłacie kapitału może wynieść nawet do 36 miesięcy.

Promocyjnymi warunkami objęty jest również Pakiet Własny Kąt hipoteczny, w którym marżę w wysokości 1,1 p.p. przez okres spłaty 12 pierwszych rat kredytu (odsetkowych lub kapitałowo-odsetkowych) i prowizję 0% można otrzymać w przypadku spełnienia jednocześnie następujących warunków:

 

• posiadania dowolnego ROR w PKO Banku Polskim,

• posiadania karty kredytowej lub skorzystania z ubezpieczenia na życie,

• skorzystania z 4- letniego ubezpieczenia na wypadek utraty pracy i hospitalizacji.

 

Dodatkowo w ramach Dni Otwartych klienci mogą skorzystać w PKO Banku Polskim z atrakcyjnych warunków kredytu hipotecznego MdM, który przeznaczony jest dla osób do 35. Roku życia.

Źródło: PKO Bank Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.