Strona główna Wiadomości Deutsche Bank Polska obniża marże kredytów mieszkaniowych do końca roku

Deutsche Bank Polska obniża marże kredytów mieszkaniowych do końca roku

Deutsche Bank Polska obniża marże kredytów mieszkaniowych do końca roku

Deutsche Bank Polska wprowadził promocyjną ofertę dla osób zainteresowanych kredytem mieszkaniowym w PLN, obejmującą obniżone marże, które zaczynają się już na poziomie 1,6%, bez względu na LTV i rodzaj głównego źródła dochodu Klienta. Promocja potrwa do 30 grudnia br.

Obniżone marże obowiązują dla nowych wniosków w ramach wszystkich dostępnych
w Deutsche Bank Polska Pakietów: Standardowego, Ubezpieczeniowego, Inwestycyjnego oraz Ubezpieczeniowo-Inwestycyjnego. Promocja nie dotyczy kredytów udzielanych w powiązaniu z programem „Mieszkanie dla Młodych”.

W zależności od wybranej oferty, marże dla kwot do 500 tys. zł i powyżej 500 tys. zł kształtują się odpowiednio dla poszczególnych Pakietów: Standardowego 2,9% i 2,7% (mogą ulec dodatkowemu obniżeniu przy skorzystaniu z dodatkowych produktów Banku, takich jak rachunki czy karty kredytowe), Ubezpieczeniowego i Inwestycyjnego 2% i 1,8%, oraz Ubezpieczeniowo-Inwestycyjnego 1,8% i 1,6%.

Bank nie pobiera standardowej prowizji w wysokości 2% z tytułu udzielenia kredytu
w ramach Pakietów: Ubezpieczeniowego, Inwestycyjnego oraz Ubezpieczeniowo-Inwestycyjnego.

Szczegółowe warunki promocji określa Regulamin

Informacje dodatkowe

 
Osoby zainteresowane wyłącznie kredytem mieszkaniowym lub też wybranymi dodatkowymi produktami, mogą skorzystać z Pakietu Standardowego. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi 2%.

Pakiet Ubezpieczeniowy obejmuje: ubezpieczenie na życie oferowane we współpracy z TU MetLife (składka płatna za dwa lata z góry: 1,8% kwoty kredytu, kolejne składki miesięczne: 0,042% sumy ubezpieczenia) lub TU AXA (składka płatna za dwa lata z góry: 1,8% lub 2,1% kwoty kredytu, kolejne składki miesięczne: 0,042% lub 0,045% sumy ubezpieczenia), rachunek osobisty (db Life, db Invest, db Elite) z wpływami z tytułu wynagrodzenia lub dwukrotności raty oraz dowolną kartę kredytową Deutsche Bank, utrzymywane przez min. 5 lat od dnia wypłaty kredytu lub jego pierwszej transzy. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu.

Pakiet Inwestycyjny to rozwiązanie inwestycyjno-ubezpieczeniowe z linii db Inwestuj
w Przyszłość oferowane we współpracy z TU Skandia ze składką miesięczną w wysokości 120 zł za każde 100 tys. zł kredytu (może być również kredytowana), rachunek osobisty (db Life, db Invest lub db Elite) z wpływami miesięcznymi z tytułu wynagrodzenia lub dwukrotności raty, dowolna karta kredytowa Deutsche Bank, utrzymywane przez min. 5 lat od dnia wypłaty kredytu lub jego pierwszej transzy. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu.

Pakiet Ubezpieczeniowo – Inwestycyjny zawiera: rozwiązanie inwestycyjno – ubezpieczeniowe z linii db Inwestuj w Przyszłość oferowane we współpracy z TU Skandia ze składką miesięczną w wysokości 120 zł za każde 100 tys. zł kredytu (może być również kredytowana), ubezpieczenie na życie oferowane we współpracy z TU MetLife (składka płatna za dwa lata z góry: 1,8% kwoty kredytu, kolejne składki miesięczne: 0,042% sumy ubezpieczenia) lub TU AXA (składka płatna za dwa lata z góry: 1,8% lub 2,1% kwoty kredytu, kolejne składki miesięczne: 0,042% lub 0,045% sumy ubezpieczenia), rachunek osobisty (db Life, db Invest lub db Elite) z wpływami miesięcznymi z tytułu wynagrodzenia lub dwukrotności raty, dowolna karta kredytowa Deutsche Bank, utrzymywane przez min. 5 lat od dnia wypłaty kredytu lub jego pierwszej transzy. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu.

Niniejszy materiał, wraz z informacjami w nim zawartymi, nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Zawiera on jedynie ogólne informacje na temat opisywanych produktów. Dokument ten jest przygotowany ze względów informacyjnych wyłącznie na potrzeby mediów. W celu otrzymania dalszych informacji prosimy o kontakt z Deutsche Bank Polska S.A.

 

Deutsche Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.