Strona główna Wiadomości Deutsche Bank PBC najlepszym bankiem finansującym nieruchomości

Deutsche Bank PBC najlepszym bankiem finansującym nieruchomości

Deutsche Bank PBC najlepszym bankiem finansującym nieruchomości

Deutsche Bank PBC zdobył główną nagrodę w kategorii „Najlepszy Bank Finansujący Nieruchomości” w 18. edycji rankingu „50 Największych Banków w Polsce 2013”, przeprowadzonego przez miesięcznik BANK.

 

Zwycięzcy rankingu „50 największych banków w Polsce” zostali ogłoszeni podczas gali towarzyszącej „Horyzontom Bankowości 2013” – jednego z największych spotkań środowiska bankowego i finansowego, która odbyła się 18 czerwca w Warszawie. Deutsche Bank PBC zajął pierwsze miejsce w kategorii „Najlepszy Bank Finansujący Nieruchomości”.

 

Odbierając nagrodę, prezes Leszek Niemycki podziękował zarówno pracownikom Deutsche Bank PBC, jak i klientom korzystającym z rozwiązań hipotecznych za wkład w rozwój oferty kredytów mieszkaniowych.

 

– Ta nagroda jest dla nas dodatkowym potwierdzeniem, że ofertę kredytów mieszkaniowych rozwijamy we właściwym kierunku, dzięki czemu jest ona konkurencyjna
i odpowiada faktycznym potrzebom Kredytobiorców – podkreśla Agnieszka Pilarek, dyrektor Departamentu Bankowości Hipotecznej Deutsche Bank PBC. – W zakresie kredytowania nieruchomości dla wielu z nich jesteśmy bankiem pierwszego wyboru. Pozwala nam to od lat utrzymywać pozycję jednego z głównych graczy w obszarze finansowania hipotecznego ze średnią sprzedażą miesięczną na poziomie 250 milionów złotych. Na uwagę zasługuje również fakt, że do najwyższych na rynku należą także średnie kwoty naszych kredytów, obecnie wynoszące ponad 300 tysięcy zł – dodaje.

 

Kredyty mieszkaniowe Deutsche Bank PBC od wielu lat uznawane są za jedne
z najlepszych także przez niezależnych analityków, co znajduje odzwierciedlenie
w opracowywanych przez nich rankingach.

 

W rankingu „50 największych banków w Polsce” wysoką pozycję zajął również Deutsche Bank Polska, zdobywając trzecie miejsce w kategorii „Sprawność działania”. Nagrodę odebrał prezes Krzysztof Kalicki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.