Strona główna Wiadomości Depoteka – niższe marże dla kredytów hipotecznych w Banku Ochrony Środowiska

Depoteka – niższe marże dla kredytów hipotecznych w Banku Ochrony Środowiska

Depoteka – niższe marże dla kredytów hipotecznych w Banku Ochrony Środowiska

 Bank Ochrony Środowiska rozpoczął subskrypcję specjalnej lokaty o nazwie DEPOTEKA, dzięki której klienci mogą nie tylko pomnażać swoje oszczędności, ale i obniżyć marżę kredytu hipotecznego na dom lub mieszkanie – nawet do poziomu 0,5 p.p.


Bank Ochrony Środowiska wprowadził do oferty DEPOTEKĘ, czyli specjalną 3-letnią lokatę, dzięki której można zarówno oszczędzać pieniądze na przyszłość, jak i obniżyć marżę kredytu hipotecznego. Oprocentowanie lokaty jest stałe i wynosi 3,75% w skali roku.

Promocyjne oprocentowanie kredytów hipotecznych oferowane w promocji z DEPOTEKĄ obowiązuje przez trzy kolejne lata od uruchomienia kredytu. Aby je uzyskać należy zdecydować się na kredyt hipoteczny w BOŚ w ciągu 12 miesięcy od założenia lokaty. Wysokość zdeponowanych na lokacie środków powinna wynosić co najmniej 20 proc. wnioskowanej kwoty kredytu hipotecznego.

 

Dostępne są trzy stawki promocyjnego oprocentowania. W przypadku DEPOTEKI do 20 tys. zł. marża kredytu wynosi 1,5 p.p., a w przedziale 20 – 50 tys. – 1,0 p.p. Natomiast dla posiadaczy depozytów w wysokości co najmniej 50 tys. zł marża spada do 0,5 p.p. Skorzystanie z promocyjnego oprocentowania kredytu wiążę się ze spełnieniem kilku dodatkowych warunków, wśród których jest m.in. otwarcie Konta bez Kantów (posiadacze tego rachunku otrzymują finansowe bonusy w zamian za realizację szeregu transakcji bankowych), posiadanie karty debetowej wydawanej przez Bank do tego konta, a także karty kredytowej BOŚ Banku.

 

W przypadku klientów korzystających z DEPOTEKI i kredytu hipotecznego kwota depozytu może stanowić zabezpieczenie kredytu hipotecznego na poczet brakującego wkładu własnego.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.