Strona główna Wiadomości db Makler najlepszy w rankingu rachunków maklerskich Comperia.pl

db Makler najlepszy w rankingu rachunków maklerskich Comperia.pl

db Makler najlepszy w rankingu rachunków maklerskich Comperia.pl

Bezpłatny rachunek maklerski db Makler Deutsche Bank PBC, z najniższą na rynku prowizją od internetowych transakcji zakupu akcji 0,19% zajął pierwsze miejsce w rankingu rachunków maklerskich, opracowanym przez redakcję Comperia.pl.

 

Porównywarka finansowa Comperia.pl przygotowała ranking rachunków maklerskich z myślą o potrzebach inwestora indywidualnego obsługującego swój portfel samodzielnie, wyłącznie za pośrednictwem Internetu. W badaniu uwzględniono prowizje od kupna i sprzedaży akcji, roczną opłatę za rachunek maklerski oraz koszt przelewów internetowych.

 

Oferta rachunku db Makler okazała się bezkonkurencyjna. db Makler swoje zwycięstwo w rankingu zawdzięcza najniższej na rynku prowizji od internetowych transakcji,która wynosi 0,19%. Autorzy zestawienia wskazali, że zaletami konta są m.in. brak opłat za prowadzenie oraz darmowe przelewy w ramach Deutsche Bank PBC.

 

– Szukając optymalnego rachunku maklerskiego, przede wszystkim warto zwrócić uwagę na koszty obsługi i prowizje. Tylko w ten sposób możemy być pewni, że wypracowany zysk nie zostanie pomniejszony o niepotrzebne opłaty – mówi Marta Ośko, redaktor naczelna Comperia.pl.

 

Dodatkową korzyścią dla inwestora jest dostęp do eksperckiego wsparcia analityków Biura Maklerskiego Deutsche Bank PBC, wiadomości ze spółek, komunikatów PAP, sekcji raportów oraz dostęp do notowań giełdowych na urządzeniach mobilnych.

 

Źródło: Deutsche Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.