Strona główna Wiadomości Czerwiec z nową lokatą inwestycyjną Banku BGŻ BNP Paribas

Czerwiec z nową lokatą inwestycyjną Banku BGŻ BNP Paribas

Czerwiec z nową lokatą inwestycyjną Banku BGŻ BNP Paribas

W Banku BGŻ BNP Paribas rozpoczyna się XIV subskrypcja lokaty inwestycyjnej, która daje szansę na zysk w wysokości do 5,20 proc. w skali 2 lat. Z oferty można skorzystać do 27 czerwca 2017 r.

 

Propozycja przygotowana przez ekspertów Banku zakłada 2-letni okres lokacyjny. Jest ona przeznaczona dla osób poszukujących stopy zwrotu wyższej od oprocentowania tradycyjnych lokat terminowych z gwarancjami zysku i kapitału na zakończenie. Oprocentowanie lokaty uzależnione jest od zmian kursu średniego dolara Narodowego Banku Polskiego w konkretnych Dniach Obserwacji. Na zakończenie lokaty klienci mogą spodziewać się oprocentowania w wysokości minimum 1 proc. w skali 2 lat.

– Dajemy naszym klientom gwarancję zwrotu całej zainwestowanej kwoty na zakończenie okresu lokacyjnego, niezależnie od zmian wartości wskaźnika, tj. kursu średniego USD / PLN Narodowego Banku Polskiego. Oprocentowanie lokaty może wynieść  do 5,20 proc. w skali 2 lat (2,60 proc. w skali roku). Bank gwarantuje minimalne oprocentowanie  lokaty w wysokości 1 proc. bez względu na  zachowanie kursu USD/PLN – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów Detalicznych w Banku BGŻ BNP Paribas.

Otworzenie lokaty inwestycyjnej nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, ale Bank zastrzega sobie prawo do pobrania opłaty w przypadku jej zerwania w terminie do27 grudnia 2018 r.

Informacje o wartości wyżej wspomnianego wskaźnika w poszczególnych dniach obserwacji dostępne są na stronie Banku.

Minimalna kwota inwestycji wynosi 4000 zł. Oferta dostępna jest w oddziałach, a dla obecnych klientów również w kanałach zdalnych Banku BGŻ BNP Paribas. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.bgzbnpparibas.pl oraz pod numerem infolinii: 0 801 321 123.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.