Strona główna Wiadomości Credit Agricole nagradza aktywnych posiadaczy kart kredytowych

Credit Agricole nagradza aktywnych posiadaczy kart kredytowych

Credit Agricole nagradza aktywnych posiadaczy kart kredytowych

Aż 650 nagród pieniężnych czeka na klientów banku Credit Agricole. W konkursie biorą udział transakcje wykonane kartami kredytowymi w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz wypłaty gotówki z bankomatów.

„Płać kartą kredytową i wygrywaj” to konkurs dla posiadaczy kart kredytowych banku Credit Agricole: Gold, Silver, Standard, Maxima, Castorama, Leclerc, Alsolia oraz Carrefour. Na zdobycie nagród mają szansę klienci, którzy aktywnie korzystają ze swojej karty oraz zgłoszą chęć udziału w konkursie, np. przez stronę www.credit-agricole.pl/konkurs, telefonicznie lub w jednej z placówek Credit Agricole.

– Wystarczy tylko jedno zgłoszenie, nawet jeśli klient ma kilka naszych kart kredytowych. Szans na wygraną jest wiele, bo aż 650. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne od 100 do 10 tys. zł. – mówi Adam Budziłek, dyrektor ds. Projektowania Kampanii Marketingowych w banku Credit Agricole.

Credit Agricole aktywnym użytkownikom kart przyznaje nagrody dzienne, tygodniowe i finałowe. Nagrody dzienne, w wysokości 100 zł, trafiają do 10 osób, które danego dnia wykonają transakcje kartą o najwyższej wartości (jedna lub kilka transakcji łącznie), nie mniejszej niż 100 zł. Nagrody tygodniowe – w wysokości 1000 zł – czekają w każdym tygodniu konkursu na 10 osób, które zrealizują największą liczbę tygodniowych transakcji (min. wartość 1 transakcji to 10 zł). Ponadto, na zakończenie konkursu, bank wyłoni 10 laureatów nagrody finałowej, w wysokości 10 000 zł, spośród tych uczestników, którzy dokonają najwyższej łącznej wartości transakcji w całym okresie trwania konkursu (minimum 1000 zł).

Konkurs „Płać kartą kredytową i wygrywaj!”* trwa do 12 czerwca br. i dotyczy płatności za zakupy w sklepach stacjonarnych, internetowych oraz wypłaty gotówki z bankomatów. W czasie całego konkursu uczestnik może zdobyć do 8 nagród dziennych (po jednej w każdym tygodniu trwania konkursu), jedną nagrodę tygodniową oraz jedną nagrodę finałową, czyli łącznie aż 10 nagród.

*Regulamin konkursu, w którym opisane są warunki udziału – w tym sposoby dokonania zgłoszenia udziału, opis transakcji biorących udział w konkursie, terminy oraz sposób przyznawania nagród, dostępny jest  na stronie www.credit-agricole.pl/konkurs, w placówkach banku, placówkach partnerskich (lista znajduje się na www.credit-agricole.pl) oraz w punktach usług finansowych w hipermarketach Carrefour. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c.

Źródło: Credit Agricole

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.